Astrolog Izabela Podlaska

O mnie

Nazywam się Izabela Podlaska i od 1998 roku pracuję jako profesjonalny astrolog. Sporządzam horoskopy indywidualne i dla firm, doradzam w sprawach partnerskich i biznesowych. Specjalizuję się w astrologii partnerskiej i elekcyjnej (wyznaczanie szczęśliwych dat na rozpoczęcie ważnych wydarzeń typu ślub, dni płodne, założenie firmy, podpisanie umowy, kupno mieszkania, premiera strony internetowej, otwarcie biura itp). Można umówić się ze mną na rozmowę w Warszawie lub na komunikatorze Skype. Udzielam również porad mailowych w przypadku wyznaczania dat.

W 1999 roku założyłam razem z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii, w której prowadzę kursy astrologii dla początkujących i zaawansowanych oraz cykliczne warsztaty.  Udzielam również prywatnych lekcji astrologii. Daję wykłady w stowarzyszeniach i na konferencjach astrologicznych w Polsce i na świecie.

Jestem redaktorem naczelnym kwartalnika „Astrologia Profesjonalna” oraz redaguję portale Czary.pl oraz Astroportal.pl, gdzie jestem również moderatorem profesjonalnego forum poświęconego astrologii. Jestem członkiem redakcji tygodnika „Gwiazdy mówią”, w którym publikuję regularnie teksty na temat astrologii i ezoteryki. Redaguję kwartalnik „Trygon” wydawany przez Stowarzyszenie Astrologów w Polsce. Współpracuję z wieloma redakcjami, portalami, telewizjami i stacjami radiowymi.  Jestem współwydawcą kawartalnika "Tarocista".

Działam w wielu astrologicznych organizacjach społecznych. Jestem współzałożycielem i przedstawicielem Stowarzyszenia Astrologów w Polsce, w którym zajmuję się organizacją corocznej konferencji, wydawaniem kwartalnika „Trygon” oraz sprawami organizacyjnymi.

Należę do The Astrological Association of Great Britain, The Astrological Lodge of LondonThe National Council for Geocosmic Research.


Horoskop tygodniowy

Izabela Podlaska - dane kontaktowe

Kontakt

Tel. +48 600 218 488

E-mail: formularz

Możesz też skontaktować‡ się™ ze mną… przez Skype jeżeli umówisz się wcześniej na interpretację horoskopu.

Oferta

Horoskop urodzeniowy

Dowiedz się, co się wydarzy w twoim życiu, jakie są twoje mocne i słabe strony, predyspozycje zawodowe, typ partnera i związku, możliwości założenia rodziny i bogacenia się.

Horoskop partnerski

Sprawdź, czy do siebie pasujecie. Horoskop pokaże, jaką jesteście parą, co razem osiągniecie, kiedy jest czas na ślub, założenie rodziny, kupno domu.

Horoskop biznesowy

Wykorzystaj najlepszy czas na założenie firmy, inwestycje, wejście na giełdę, podpisanie umowy, otwarcie sklepu, strony internetowej. Sprawdź, z kim zarobisz, a z kim biznes nie wyjdzie.

Szczęśliwe daty

Wyznaczam szczęśliwe daty na ślub, in vitro, założenie firmy, podpisanie umowy, kupno mieszkania, premierę strony internetowej, otwarcie biura, inwestycje biznesowe.

Pytanie do astrologa

Odpowiem na każde twoje konkretne pytanie za pomocą horoskopu horarnego. Zadzwoń do mnie lub opisz swój problem w mailu. Odpowiedź dostaniesz w ciągu kilku godzin lub dni.

Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12