Astrolog Izabela Podlaska

Artykuły

Zapraszam do przeczytania moich interpretacji horoskopów i artykułów na temat astrologii.

Wizyta u wróżki

Jak przygotować się na wizytę u wróżki, żeby jak najwięcej skorzystać z wróżby? Przedstawiam krótki poradnik, czego oczekiwać i wymagać od wróżki, tarocisty, astrologa czy numerologa podczas spotkania.

Elekcje budowy lub kładzenia fundamentów - reguły Nicholasa Culpepera z 1654 roku

Kiedy rozpoczynać budowę lub zakładać miasto (lub wieś czy osadę)? Klasyczne reguły angielskiego astrologa Nicholasa Culpepera w 1654 roku mogą się przydać współczesnym budowniczym.

Ważność pytania horarnego

Zanim zaczniemy szukać odpowiedzi w horoskopie horarnym na zadane pytanie, musimy określić, czy horoskop jest ważny, czy nie. I nie chodzi tutaj o datę przydatności do spożycia czy datę, do kiedy mamy czas na interpretację horoskopu.

Elekcje i pytania dotyczące podróży - reguły Nicholasa Culpepera z 1654 roku

Kiedyś astrologowie wyznaczali moment na rozpoczęcie podróży, aby dzięki przychylnemu układowi planet zminimalizować zagrożenia i zmaksymalizować korzyści, jakie przyniesie podróż.

Jak zadawać pytania horarne?

Kiedy chcemy wiedzieć, czy zdamy jutro egzamin, czy on do mnie wróci lub czy warto zainwestować w tę firmę, o wiele szybciej i dokładniej dowiemy się tego używając technik astrologii horarnej. Ale zanim zadamy pytanie, musimy wiedzieć, jak to zrobić. Nie, to wcale nie żarty. Od umiejętności prawidłowego zadawania pytań zależy, czy odpowiedź będzie trafna i zadowoli osobę pytającą. Jak więc zadawać pytanie w astrologii horarnej?

Punkt Fortuny

Podczas analizy horoskopu skupiamy się najpierw na badaniu kondycji i siły planet, ich położenia w znakach i domach, a także oceniamy aspekty planet i położenie osi. Są jednak inne punkty, które warto wziąć pod uwagę, kiedy chcemy odczytać ukrytą dynamikę horoskopu. Są nimi Punkt Fortuny i jego lustrzane odbicie – Punkt Ducha.

Przepowiednie końca świata

Osoby proroków od wieków traktowane są z ostrożnością i szacunkiem. Przecież nie ma pewności, czy aby nie przemawia przez nich jakaś siła wyższa lub mądrość nie z tego świata? A my lubimy się bać, oglądamy horrory i chętnie słuchamy o zatrważających wizjach końca świata. Na szczęście każdy kolejna data okazuje się nietrafiona.

Piękny William i cierpliwa Kate

Wszyscy zastanawiają się, jak głębokie uczucie wiąże tych młodych. Z ich horoskopów wynika, że są sobie przeznaczeni. Jej Księżyc w Raku harmonijnie działa na jego Słońce i Księżyc w tym samym znaku zodiaku. To w astrologii wskaźnik porozumienia bez słów i silnej emocjonalnej więzi, jaka między nimi jest.

Gazety z Merkurym w retro

Merkury w retrogradacji zagraża szczególnie czasopismom, które wychodzą w naszych czasach, kiedy papierowe wydania powoli przegrywają z przekazem internetowym. Dlatego ciekawe było dla mnie obserwowanie, jak dawały sobie radę pisma, które ukazywały się w dniu, kiedy Merkury był w retrogradacji.

Trzęsienie ziemi. Tranzyty Urana do Saturna

Tranzyty Urana zawsze niosą ze sobą atmosferę zaskoczenia, niepewności i nowości. Kiedy jednak Uran działa na urodzeniowego Saturna, zaczynamy odczuwać wielki niepokój, ponieważ jest to punkt w horoskopie, który jest trudny do poruszenia i zmiany.

Maraton w Pekinie podczas zaćmienia

Zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika, w opozycji do Słońca i w koniunkcji z Neptunem zadziałało w tym biegu bardzo ciekawie - “przyćmiło” szanse i możliwości faworytek biegu. Niespodziewanie bowiem maraton wygrała Rumunka Constantina Tomescu.

Horoskop horarny: Gdzie są klucze?

W horoskopach szukania przedmiotów czepiamy się każdej wskazówki. Duża dociekliwość i upór w szukaniu opłaciły się w przypadku horoskopu zaginięcia kluczy.

Horoskop horarny: Powódź w samochodzie

Pozycja planety w znaku jest nieraz silniejszym wskaźnikiem jej działania niż jej posadowienie w domu horoskopu. Kiedy pytamy o żywioły, warto zwrócić uwagę, jak są reprezentowane w horoskopie horarnym.

Pytanie do astrologa: Czy wynegocjujemy zniżkę?

Paweł i Dominika chcieli wiedzieć, czy uda się zbić cenę mieszkania w dół. Z układów planet wynikało, że nie, a sytuacja samego mieszkania się niedługo zmieni.

Seks w horoskopie

Z horoskopu można wyczytać, jaki typ związków będziemy tworzyli, jakie przyjemności będą nas pociągać i zadowalać oraz jaki typ seksualnych kontaktów będziemy preferować.


Horoskop tygodniowy

Izabela Podlaska - dane kontaktowe

Kontakt

Tel. +48 600 218 488

E-mail: formularz

Możesz też skontaktować‡ się™ ze mną… przez Skype jeżeli umówisz się wcześniej na interpretację horoskopu.

Oferta

Horoskop urodzeniowy

Dowiedz się, co się wydarzy w twoim życiu, jakie są twoje mocne i słabe strony, predyspozycje zawodowe, typ partnera i związku, możliwości założenia rodziny i bogacenia się.

Horoskop partnerski

Sprawdź, czy do siebie pasujecie. Horoskop pokaże, jaką jesteście parą, co razem osiągniecie, kiedy jest czas na ślub, założenie rodziny, kupno domu.

Horoskop biznesowy

Wykorzystaj najlepszy czas na założenie firmy, inwestycje, wejście na giełdę, podpisanie umowy, otwarcie sklepu, strony internetowej. Sprawdź, z kim zarobisz, a z kim biznes nie wyjdzie.

Szczęśliwe daty

Wyznaczam szczęśliwe daty na ślub, in vitro, założenie firmy, podpisanie umowy, kupno mieszkania, premierę strony internetowej, otwarcie biura, inwestycje biznesowe.

Pytanie do astrologa

Odpowiem na każde twoje konkretne pytanie za pomocą horoskopu horarnego. Zadzwoń do mnie lub opisz swój problem w mailu. Odpowiedź dostaniesz w ciągu kilku godzin lub dni.

Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12