Astrolog Izabela Podlaska

Rozwód Kim Kardashian i Krisa Humphriesa

Data publikacji: 2013-04-23 13:17:00

W miniony piątek o godzinie dziewiątej rano nastąpił w Los Angeles w Kaliforni finał nietypowego małżeństwa, o którym pisałam na blogu w styczniu tego roku. Celebrytka Kim Kardashian po siedemdziesięciu dwóch dniach małżeństwa zawartego na oczach milionów widzów, złożyła pozew o rozwód. Małżonek poczuł się oszukany i żądał anulowania ślubu. Negocjacje między stronami skomplikowało zajście w ciążę przez Kim z raperem Kany'em Westem. Po półtorej roku od złożenia pozwu para oficjalnie rozstała się. W Polsce to normalka, ale w Stanach to bardzo długie oczekiwanie na rozwód.

Rozwód Kim Kardashian i Krisa Humphriesa - horoskop


Podpisanie papierów rozwodowych przez Kim Kardashian i Krisa Humphriesa 1
9.04.2013 g. 9:00, Los Angeles, Kalifornia, USA, klasyfikacja: A,
źródło: informacja prasowa www.hallomagazine.com, archiwum autorki

Na moment podpisania papierów rozwodowych na horoskop ślubu Kim i Krisa silnie działał Pluton, który ustawił się w opozycji do Marsa oznaczającego męża. Kris musiał ustąpić i zrezygnować z domagania się anulowania małżeństwa. Tranzytujący Saturn robi ścisłą opozycję do Jowisza, który oznacza powodzenie i rozwój małżeństwa, oraz kwadraturę do osi asc-dsc (małżonkowie). Tranzytujący Jowisz utworzył sekstyl do descendentu (żona) i trygon do ascendentu (mąż), co wskazuje na sprzyjające warunki do zawarcia ugody. Tranzytująca Wenus, która jest naturalnym sygnifikatorem małżeństwa, od kilku dni była a Byku i utworzyła ścisłą opozycję do Punktu Fortuny horoskopu ślubu. Tak dużo opozycji jest symptomatyczne dla tej sytuacji, bo to w astrologii aspekt negocjacji i walki. Jowisz na ascendencie horoskopu rozwodu pokazuje na dojście do porozumienia i zakończenie walki. Gdyby para nie zawarła ugody, sprawa rozwodowa trwałaby latami, a tranzyty Saturna na najbliższy rok pokazują, że byłaby to wyniszczające i niekorzystne medialnie dla obu stron.

Rozwód Kim Kardashian i Krisa Humphriesa - horoskop

Horoskop rozwodu (na zewnątrz) nałożony na horoskop ślubu
Kim Kardashian i Krisa Humpriesa, link do daty ślubu

Jeden serial się skończył, a drugi zaczyna – Kim tworzy już drugi medialny związek, który kręci się wokół ciąży i dziecka, które celebrytka ma urodzić w lipcu. Na pewno planuje już kolejny ślub.

Tymczasem na naszym polskim podwórku w finałową fazę wchodzi małżeństwo Piotra Adamczyka i Kate Rozz. Na początku kwietnia menadżerka aktora ogłosiła, że para rozwodzi się. Ale o tym już niebawem w następnym wpisie.

Przeczytaj:
Małżeństwo aż po grób?

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Jowisz, data ślubu, elekcja ślubu, horoskop ślubu, Kim Kardashian, Saturn, astrologia partnerska, horoskop rozwodu


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12