Astrolog Izabela Podlaska

Jowiszowy serial „Czysta krew”

Data publikacji: 2013-06-25 18:47:51

Właśnie rozpoczęła się emisja szóstej serii „Czystej krwi”, serialu HBO o życiu wampirów, ludzi, wróżek i innych stworzeń w fikcyjnym miasteczku Bon Temps w stanie Luizjana. Premiera serialu obyła się podczas ciekawych układów planetarnych.

Serial "Czysta krew"

Serial "Czysta krew", materiały reklamowe producenta www.hbo.com


Główną bohaterką jest Suki, pół kobieta, pół wróżka. W horoskopie emisji pierwszego odcinka serialu symbolizuje ją Wenus w znaku Wagi, która włada ascendentem w znaku Byka. Silny władca ascendentu zawsze daje nadzieję na szybką popularność serial. Tym bardziej, że Wenus, Mały Benefik, jest w kwadraturze z Jowiszem, dużym Benefikiem.

Serial "Czysta krew" horoskop

Światowa premiera serialu "Czysta krew" 7.09.2008 g. 21:00, New York, NY, USA, źródło: www.hbo.com

Słońce w koniunkcji z Saturnem w znaku Panny symbolizuje drugiego bohatera, czyli starego wampira Billiego, a właściwie całą jego rasę, stworzeń nocy żywiących się ludzką krwią. Saturn w astrologii symbolizuje upływający czas i śmierć, a wampiry właśnie są zazwyczaj długowieczne i są żyjącymi trupami. W kolejnych seriach to właśnie wampiry stają się głównymi bohaterami tego serialu.

Sezon szósty serialu "Czysta krew"

Premiera szóstego sezonu "Czystej krwi" 16.06.2013 g. 21.:00, Nowy Jork, USA, źródło: www.hbo.com  nałożona na horoskop premiery serialu


Ciekawe jest położenie Jowisza w tym horoskopie: w Koziorożcu, znaku swojego wygnania, w koniunkcji z medium coeli. W wielu horoskopach seriali Jowisz w znaku ziemskim zapowiada powodzenie i sukces kasowy produkcji. Tutaj wzmocniony jest przez położenie w dziewiątym domu, trygon ze Słońcem i Saturnem oraz przez koniunkcję z osią medium coeli, co gwarantuje szybki sukces. Serial bardzo szybko zdobył dużą oglądalność. Najnowszy szósty sezon miał bardzo dobry start, podczas koniunkcji Słońca z Jowiszem w znaku Bliźniąt i z Księżycem w znaku Panny, który był w aspektach z dwoma benefikami: w kwadraturze z Jowiszem i w sekstylu z Wenus. Daje to nadzieję, że kolejna seria będzie równie popularna i kultowa, co pięć poprzednich.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Księżyc, Wenus, Koziorożec, horoskop serialu, Wenus, Jowisz, Czysta krew


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12