Astrolog Izabela Podlaska

Pokolenie internetu i astrologia

Data publikacji: 2013-09-09 21:30:00

Żyjemy w ciekawych czasach, kiedy życie przenosi się do internetu, a na randki umawia się na portalach randkowych. Jesteśmy świadkami internetowej rewolucji. Nie tylko dlatego, że jesteśmy świadkami technologicznej rewolucji, która dzięki komputerom i komórkom podłączonym do sieci pozwala utrzymywać stały kontakt z rodziną i znajomymi. W dorosłość wchodzi właśnie pokolenie urodzonych na początku lat 90. XX wieku. Są to ludzie, którzy urodzili się w świecie, w którym komputer i telefon komórkowy nie były niczym nadzwyczajnym. Wręcz przeciwnie, był to element życia codziennego. Znam osoby z tego pokolenia, które wcześniej nauczyły się obsługiwać komputer niż czytać i pisać. 

Koniunkcja Uran-Neptun 1992

Koniunkcja Urana i Neptuna, pierwsza z trzech w nowo rozpoczynającym się cyklu tych planet 2.02.1992, Warszawa

W 1992 i 1993 roku, kiedy to pokolenie się rodziło, na niebie trzykrotnie spotkały się na niebie planety pokoleniowe Uran i Neptun (czyli potrójna koniunkcja), bardzo rzadka konfiguracja planet, która zdarza się raz na 172 lata! Uran to planeta zmian, rewolucji i technologicznego postępu. Neptun zaś jest planetą duchowości, sztuki, iluzji i przekraczania granic. Koniunkcja tych planet miała ona miejsce w znaku Koziorożca, który oznacza struktury i materialny świat, w którym żyjemy. Zapowiedziała upowszechnienie się komputerów (Uran) i podbój nowego świata, jakim jest internet (Neptun). Od tego czasu nasze życie stopniowo przenosi się do internetu. Bez umiejętności obsługi komputera trudno teraz znaleźć pracę, a bez internetu nie tylko brak rozrywek, ale i dostępu do najświeższych informacji. Nic dziwnego, że pokolenie dzisiejszych dwudziestolatków nie widzi nic dziwnego w fotografowaniu się i upowszechnianiu prywatności w internecie. Dla nich to miejsce, w którym się wychowali i gdzie czują się jak ryba w wodzie. Układy planet na najbliższe kilkadziesiąt lat wskazują, że ta sytuacja się nie zmieni, a nawet się pogłębi.

Najchętniej fotografują się osoby, które urodziły się pod znakiem Lwa – są przecież najpiękniejsze i nie mają kompleksów. Również Byki i Wagi, które zawsze chcą dobrze wyglądać i dbają o siebie. Byki częściej fotografują się z ręki, najchętniej na ulicy czy w pięknych okolicznościach przyrody, którą uwielbiają. Również osoby, które w osobistym horoskopie mają koniunkcję Słońca z Wenus lub Wenus na jednej z osi horoskopu chętnie dzielą się ze światem swoimi portretami z aparatu fotograficznego. Niechętnie robią to skryte i nieufne Skorpiony i wrażliwe na krytykę Raki, a także osoby, które mają w swoim horoskopie koniunkcję, kwadraturę lub opozycję Słońca z Saturnem.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, internet, Uran, Neptun, koniunkcja


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12