Astrolog Izabela Podlaska

Horoskop horarny: Czy odbiorę laptopa z serwisu do piątku?

Data publikacji: 2014-02-28 18:00:00

Ponad dwa tygodnie temu zepsuł mi się laptop. Zalana klawiatura. Stało się to, kiedy Merkury retrogradowal w znaku Ryb i był tuż przed cofnięciem się do znaku Wodnika. Zmiany znaku Merkurego, szczególnie retrogradującego, wprowadzają wiele zamieszania. Serwis niedaleko mojego domu okazał się zamknięty na amen. W drugim po kilku dniach odezwali się, że nie podejmą się naprawy i polecają mi autoryzowany serwis, bo sprzęt jest jeszcze na gwarancji. Po wizycie w autoryzowanym serwisie, gdzie podali mi czas naprawy pięć dni, zostało mi tylko czekać. Ale po tygodniu nic się nie działo. Zniecierpliwiona, żeby nie powiedzieć zdesperowana zadałam w środę wieczorem pytanie: Czy do piątku odbiorę laptopa z serwisu?

Na pierwszy rzut oka nic w tym horoskopie się nie dzieje. Nie ma aspektów aplikacyjnych między głównymi sygnifikatorami, czyli mną (Wenus) i Jowiszem (serwis). Na plus jest to, że Wenus włada też drugim domem czyli moim laptopem. Księżyc właśnie wszedł do Wodnika ze znaku Koziorożca, co świetnie oddaje sytuację - zepsuty komputer został już przesłany do działu napraw lub nawet jest już naprawiony (w Wodniku Księżycowi jest lepiej). Księżyc nie robi żadnych ścisłych aspektów aplikacyjnych z planetami, które pokazywałyby szybkie odebranie sprzętu. Ale robi aspekt aplikacyjny do ascendentu (jednostopniowy trygon), co daje nadzieję, że do piątku go naprawią i będę go mogła odebrać.

Horoskop horarny:  Czy odbiorę laptopa z serwisu do piątku?

Horoskop horarny:  Czy odbiorę laptopa z serwisu do piątku? 26.02.2014 g. 19:26, Warszawa

Laptopa odebrałam w czwartek po południu. Panowie w serwisie powiedzieli, że był gotowy już w południe. W horoskopie można to post factum odczytać z pozycji Księżyca. Ma on do pokonania siedemnaście stopni do koniunkcji z Merkurym - mniej więcej tyle godzin minęło od zadania pytania do otrzymania pozytywnej wiadomości. Jowisz jest w tym horoskopie w Raku, w znaku swojego wywyższenia, co zrealizowało się dla mnie bardzo pozytywnie. Za wymianę klawiatury nic nie zapłaciłam. Bardzo polecam serwis Sony, choć jak dla mnie trochę za długo się czeka na naprawę.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, horoskop horarny, Jowisz, Wenus


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12