Astrolog Izabela Podlaska

Penélope Cruz: blaski i cienie relokacji

Data publikacji: 2014-04-28 23:43:00

Penélope Cruz, która dzisiaj kończy czterdzieści lat, ma bardzo kobiecy horoskop. Obie żeńskie planety Księżyc i Wenus są bardzo silne, bo znajdują w korzystnych dla siebie znakach żeńskich (Księżyc jest w swoim władztwie w Raku i w dodatku w domu kątowym, jest też władcą ascendentu, a Wenus znajduje się w wywyższeniu w znaku Ryb) i tworzą ze sobą harmonijny trygon. Nic dziwnego, że uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek. Jej horoskop ciekawie pokazuje blaski i cienie relokacji.

 

Penelope Cruz
Penélope Cruz, 2010, zdjęcie w domenie publicznej, wikipedia.org


Pluton w czwartym domu w dwustopniowej koniunkcji z imum coeli wskazuje na silną skłonność do relokacji, bo ta silna planeta w tak wrażliwym miejscu sprawia duży dyskomfort dla właściciela horoskopu. Ludzie z planetą pokoleniową lub malefikiem na imum coeli marzą o wyjeździe z miejsca, w którym się urodzili i często te plany szybko realizują. Tuż po swoim filmowym debiucie w wieku osiemnastu lat zaczęła grywać w hiszpańskich i włoskich filmach, co wiąże się z częstymi wyjazdami, a w wieku dwudziestu lat wyjechała na dwa lata do Nowego Jorku. Szybko zaczęła się pojawiać w amerykańskich filmach, choć na sukces musiała sporo poczekać. Mimo słabej znajomości angielskiego udało jej się przebić w Hollywood i dostać kilka znaczących ról.

 

Penelope Cruz horoskop

Penélope Cruz ur. 28 kwietnia 1974 r., g. 12.00  (UTC +2:00), Alcobendas, Hiszpania, klasyfikacja Rodden: AA, źródło: godzina z metryki urodzenia, astro.com

W horoskopie urodzeniowym władca medium coeli, Mars, jest bardzo słaby, bo znajduje się w upadku w znaku Raka, w dwunastym domu i w koniunkcji z Saturnem oraz w kwadraturze z Plutonem. Ratuje go kwadratura z silnym Jowiszem. Nic dziwnego, że jej kariera zaczęła się szybko rozwijać dopiero zagranicą. Mimo że już jako nastolatka grała w hiszpańskich serialach, a później w filmach swojego przyjaciela Pedro Almodovara, w rodzimym kraju dostawała głównie epizodyczne rólki.

Po relokacji do Los Angeles jej horoskop zyskuje w dziedzinie kariery. Medium coeli przesuwa jej się tam do znaku Strzelca, którym włada korzystnie postawiony Jowisz w znaku swojego władztwa w Rybach. Jowisz w relokacyjnym horoskopie jest silniejszy niż w urodzeniowym, bo znajduje się w pierwszym domu. To na pewno przyspieszyło jej karierę za wielką wodą. Dodatkowo Neptun jest w koniunkcji z medium coeli, co sprzyja medialnej i filmowej karierze.

 

Penelope Cruz horoskop relokowany na Los Angeles

Horoskop Penelope Cruz relokowany na Los Angeles

Jednak w horoskopie na Los Angeles władca ascendentu w Wodniku jest bardzo słaby, w kontraście do urodzeniowego horoskopu. Jest nim Saturn, który jest w upadku w znaku Raka. To wskazuje, że trudno jej realizować w Stanach swoje osobiste cele i nie jest w stanie podporządkować się strukturze i dostosować do trybu pracy i życia tam obowiązującego. Oscara za rolę drugoplanową dostała za film nakręcony w Barcelonie („Vicky, Cristina, Barcelona” Woody Allena). Jej mężem jest hiszpański aktor, a pieniądze zarobione w Hollywood aktorka lokuje między innymi hiszpańską firmę modową, którą prowadzi z młodszą siostrą. Plotkarskie gazety donoszą, że bo urodzeniu drugiego dziecka (w lipcu 2013 roku) chce się na stałe przenieść z rodziną do Europy. O dziwo, nie chce mieszkać w Hiszpanii i planuje przeprowadzkę do Londynu (gdzie ma ascendent w Lwie), co nie dziwi, bo Pluton na imum coeli wciąż ją tam uwiera (narzeka na brak prywatności). Z jej pozycją, na którą ciężko zapracowała, łatwiej jej wykorzystać swoje silne relokowane medium coeli i zneutralizować minusy w postaci słabego władcy ascendentu dzięki wyborowi miejsca do mieszkania w dogodniejszym dla niej miejscu na świecie. Nie każdy ma jednak taki komfort, o czym warto pamiętać planując przeniesienie się w nowe miejsce do życia i pracy.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, relokacja, Penelope Cruz


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12