Astrolog Izabela Podlaska

Tajne śluby, o których głośno

Data publikacji: 2014-07-14 18:34:00

Ostatnio w polskim showbiznesie i nie tyko nastała moda na tak zwane tajne i ciche śluby. Sposobów na promocję dzięki ślubowi jest wiele. Tajny ślub to jedna ze strategii, która rzekomo ma uwiarygodnić, że para się nie lansuje w mediach. Niestety, rzadko kto da się na to nabrać. Szczególnie wtedy, kiedy o tajnym ślubie małżonkowie potem opowiadają w mediach od „Party” po „Superaka”. Tak było w przypadku ślubu Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego, który odbył się 3 maja 2014.

Wenus na wygnaniu czyli huzia na Józia
Wenus w horoskopie ślubu państwa Zamachowskich jest w Baranie, na wygnaniu ze swojego władztwa w znaku Wagi. Planeta na wygnaniu musi dostosować się do reguł znaku, w którym przebywa. W przypadku miejsca wygnania w zodiaku jest to niekomfortowa sytuacja, bo planeta musi zachowywać się przeciwnie do swojej natury. Wenus w Baranie zadziałała od razu (właśnie weszła do tego znaku, jest więc bardzo szybka), bo ślub i wywiady Moniki Richardson na ten temat wzbudziły agresję u dzieci jej obecnego małżonka. Nie ma rady, w horoskopie ślubu słaba Wenus może zapowiadać, że para będzie postrzegana kontrowersyjnie, a nawet (jeśli potwierdzą to inne czynniki w horoskopie) będzie nielubiana lub cieszyć się będzie złą sławą. Nie życzę tego Zamachowskim, ale powinni zatrudnić lepszego piarowca. Na pocieszenie Wenus tworzy sekstyl z Księżycem, który jest bardzo silny, bo w znaku Raka oraz luźną, ale aplikacyjną kwadraturę z Jowiszem. Księżyc i Jowisz są w koniunkcji w Raku, obydwa obiekty bardzo silne w tym znaku. Obie strony powinny skorzystać na tym małżeństwie, szczególnie prezenterka, która jest reprezentowana w horoskopie ślubu przez korzystnie położonego Jowisza.

Ślub Monika i Zbigniew Zamachowscy horoskop

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego 3.05.2014 g. 14:00, Kalisz, Polska, klasyfikacja: A, źródło: http://kalisz.naszemiasto.pl, archiwum Izabeli Podlaskiej-Konkel


Ślub z zaskoczenia
Ślubem niespodzianką okazała się ceremonia ślubna Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta, którzy na ślub zaprosili tylko świadków, a goście, którzy dostali zaproszenie na kolację urodzinową, znaleźli się nieoczekiwanie na przyjęciu weselnym. Księżyc w horoskopie ślubu jest w aplikacyjnym ścisłym sekstylu z Wenus, co dobrze wróży temu małżeństwu. Silny Jowisz w Raku, blisko medium coeli, pokazuje, że mimo tajemnicy o ślubie szybko napisały gazety.

Ślub Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta horoskop
Ślub Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta 22.03.2014 g. 17:40, Warszawa, Polska, klasyfikacja: A, źródło: www.se.pl, archiwum Izabeli Podlaskiej-Konkel


Piękna para
Jeden z ładniejszych horoskopów tego typu z ostatnich tygodni to horoskop ślubu Novaka Djokovica, zwycięzcy tegorocznego Wimbledonu, i Jeleny Ristic, którzy pobrali się w miniony czwartek. Rzadko zdarza się, że planety władające ascendentem i descendentem, które oznaczają Pana Młodego i Pannę Młodą, są bardzo dobrze położone, bo w godności.

Ślub Novaka Djokovica horoskop
Ślub Novaka Djokovica i Jeleny Ristic 1.07.2014 g. 18:00, Czarnogóra, klasyfikacja: A, źródło: usmagazine.com, archiwum Izabeli Podlaskiej-Konkel


Jowisz, oznaczający Novaka, jest w Raku, w wywyższeniu, a Merkury, oznaczający Jelenę, jest w swoim władztwie w Bliźniętach. Księżyc i Wenus, dwa najważniejsze elementy horoskop ślubu, są w domach kątowych i razem w aspekcie, co zwiastuje zgodne pożycie i przychylność losu dla tej pary. Panna Młoda w czasie ślubu była w zaawansowanej ciąży (rozwiązanie w październiku), więc dzieci może być z tego związku więcej niż jedno, co może może potwierdzać opozycja Wenus (władczyni piątego domu) z Księżycem oraz Punkt Fortuny w piątym domu. Wenus z Marsem tworzą harmonijny sekstyl, co pokazuje współpracę i dobre dogadywanie się małżonków. Ten szczęśliwy horoskop bardzo pasuje do tej uroczej pary.

Wenus na biznes
Ze ślubnych ciekawostek warto wspomnieć o horoskopie ślubu Victorii i Davida Beckhamów. Niedawno przypomnieli o sobie w mediach świętując piętnastą rocznicę ślubu. Horoskop ten przykuł moją uwagę z powodu Wenus, która jest w nim w opozycji z Uranem i w luźniej kwadraturze z Saturnem. Wenus jest w znaku stałego i ognistego Lwa, co pokazuje, że para szybko zaczęła razem robić biznes, z wielkim sukcesem zresztą.


Ślub Victorii i Davida Beckhamów
Ślub Victorii i Davida Beckhamów 4.07.1999 g. 16:00, Dublin, Irlandia, klasyfikacja: A, źródło: www.bbc.co.uk , archiwum Izabeli Podlaskiej-Konkel


Kwadratura Saturna do planety symbolizującej ślub i związek pokazuje, w tym ślubie, że para nie miała łatwo – przymusowe rozstania związane z kontraktami piłkarskimi Beckhama oraz ciężka praca nad dostaniem się w wyższe sfery (w końcu po latach zakończona sukcesem) pokazują, że nie ma zmiłuj, obie strony musiały się bardzo starać.

Wenus – Panna Młoda i Mars – Pan Młody są w korzystnym sekstylu, a Słońce i Księżyc, tradycyjnie uważane za symbole małżonka i małżonki, są w korzystnym trygonie. Mimo wielu kryzysów, małżeństwo nadal trwa i ma się dobrze. No cóż, jeśli Pana Młodego reprezentuje Mars w Wadze (na wygnaniu) i jest nim jeden z najprzystojniejszych piłkarzy świata, to od razu widać, że żona będzie musiała się z nim dzielić (a przynajmniej jego wizerunkiem) z wieloma kobietami :)

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, horoskop ślubu, astrologia elekcyjna, Księżyc, Wenus, Jowisz


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12