Astrolog Izabela Podlaska

Operacje plastyczne i astrologia

Data publikacji: 2014-10-22 19:29:00

Od wczoraj wiele mediów, nie tylko plotkarskich, rozpisuje się o nowej twarzy Renee Zellweger. Aktorka pojawiła się niepodobna do siebie zupełnie na imprezie magazynu „Elle”. Aktorka już wcześniej pokazywała się tu i tam, ale jak widać media dopiero teraz zwęszyły sensację i rozdmuchały temat pod pozorem dyskusji o operacjach plastycznych. W Hollywood poprawa wyglądu (i nie tylko) za pomocą skalpela i botoksu to codzienność. Kilka lat temu pisałam dla tygodnika „Gwiazdy mówią” (nr 47/2009) artykuł na temat tego, co w horoskopie urodzeniowym może wskazywać na skłonności do poprawiania urody. Horoskop Renee Zellweger zawiera kilka z czynników, które wtedy opisałam.  

Nie każdy da się pokroić, by lepiej wyglądać. Choć moda na plastyczne operacje coraz bardziej się szerzy, trzeba mieć w horoskopie coś, co każe zdecydować się na taki odważny krok. O wygląd najbardziej dbają ci, którzy mają w horoskopie wpływ Wenus oraz silnie obsadzone planetami znaki ziemskie: Byka, Pannę i Koziorożca. Oni potrafią znieść wiele wyrzeczeń, a nawet bólu, by wyglądać pięknie i młodo. Prym wiodą osoby spod znaku Panny lub te, które mają w horoskopie silnie obsadzony ten znak – najczęściej ascendent lub Wenus. Panna odpowiada za dbanie o zdrowie. Jej obsesja na punkcie wyglądu może doprowadzić do uzależnienia od operacji plastycznych. Silne Panny uważają, że medycyna może zdziałać cuda i bez lęku oddają się w ręce lekarzy. Nie zawsze jednak efekt jest taki, jakiego oczekują. Tak było np. z Michaelem Jacksonem (solarna Panna), który operacjami zmienił totalnie swój wygląd i, jak szeptano, zaczął się rozpadać.

Osoby, które robią sobie operacje plastyczne, nie lubią siebie i swojego wyglądu. Winna jest temu słabo posadowiona Wenus – w Pannie, Baranie lub w aspektach z malefikami Marsem i/lub Saturnem (w tym przypadku nawet harmonijne aspekty mogą dawać skłonność do skalpela) oraz Neptunem, Uranem i Plutonem. Również silne obsadzenie znaków zmiennych (Bliźniąt, Ryb, Panny i Strzelca) może dawać skłonność do operacyjnego poprawiania urody.

Renee Zellweger ma Słońce w znaku Byka, a Wenus w niewygodnym znaku, bo w Baranie i do tego w retrogradacji oraz w aspekcie z Marsem i w tym samym znaku, co Saturn. Kiedyś głodziła się na potęgę (też modne w aktorskich kręgach, bo kamera jest bezlitosna i dodaje 10 kilo), teraz robi sobie operacje plastyczne. Ascendent w Pannie też potwierdza, że dla urody i poprawy samopoczucia wiele jest w stanie poświęcić.  W 2008 roku jej progresywna Wenus zaczęła zacieśniać koniunkcję z urodzeniowym Saturnem, aby uściślić ją w 2009, aby wejść do Byka i zacząć tworzyć koniunkcję z progresywnym Saturnem i urodzeniowym Słońcem. Po drodze przytrafiła się jej opozycja tranzutującego Saturna do Wenus (2011) i Słońca (2012), kwadratura tranzytującego Plutona i koniunkcja tranzytującego Urana do Wenus (2013), która też może się zrealizować przy tak słabo położonej Wenus chęcią poprawy wyglądu za wszelką cenę.

Horoskop Renee Zellweger

Renee Zellweger ur. 25.04.1969 g. 14:41, Baytown, Teksas, USA, klasyfikacja: AA, źródło: akt urodzenia, www.astro.com

Co ciekawe, operacjom plastycznym coraz chętniej poddają się mężczyźni. Mickey Rourke (solarna Panna), kiedyś jeden z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood, dziś wygląda jak monstrum. Jego twarz po wielu bójkach na ringu (był zawodowym bokserem) wymagała operacji. Aktor przyznaje, że trafił do złego chirurga, który zrobił z niego potwora. Tylko silna Panna mogła tyle znieść dla poprawienia wyglądu. Inna ofiara operacji plastycznych to Don Johnson. Tak często naciągał sobie skórę, aby pozbyć się zmarszczek, że zaczął przypominać Chińczyka, a jego oczy stały się skośne. Don ma dwie złoczynne planety Marsa i Saturna w znaku Panny. Pod żadnym pozorem nie powinien więc już eksperymentować z wyglądem, bo będzie jeszcze gorzej.

Po tajną reklamową broń, jaką są operacje plastyczne, coraz chętniej sięgają politycy. Prezydent Francji Nicolas Sarkozy (Słońce w Wodniku, ascendent w Pannie) rozpoczął w swym kraju modę na operacje plastyczne wśród mężczyzn. O operacjach i przeszczepach włosów premiera Włoch Silvia Berlusconiego (Słońce w Wadze, Mars, Neptun i ascendent w Pannie) rozpisuje się prasa na całym świecie. Dziś ten, kto źle wygląda, wypada fatalnie w wyborczych sondażach.

Osobom o silnym obsadzeniu znaku Panny i słabo posadowionej Wenus radzę ostrożność, bo botoks i operacje plastyczne uzależniają, a im dalej w las, tym trudniej poznać się w lustrze.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, operacje plastyczne, Wenus, znak Panny, Renne Zellweger


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12