Astrolog Izabela Podlaska

Ataki terrorystyczne w Paryżu

Data publikacji: 2015-01-09 22:46:00

Kiedy planeta społeczna lub pokoleniowa zmienia znak, najbliższe tygodnie po tym zawsze przynoszą wydarzenia, które są zapowiedzią głównych problemów, jakim trzeba się będzie zmierzyć podczas pobytu planety w danym znaku. 23 grudnia 2014 roku Saturn wkroczył do znaku Strzelca, który symbolizuje między innymi naukę wyższą i filozofię życia, organizacje religijne, obce kultury i wydawnictwa. Tuż po pierwszej pełni po ingresie Saturna doszło do dwóch zamachów terrorystycznych w Paryżu. Ich głównym motywem był fanatyzm, nienawiść wobec obcych oraz atak na wolność słowa. W obu powiązanych z tym wydarzeniem horoskopach: ingresu Słońca do Koziorożca oraz pełni na Paryż, Saturn był na osiach.

W horoskopie pierwszego ataku 7.01.2015 Słońce robi separacyjne aspekty z Uranem i Plutonem, które tworzą kwadraturę, która uściśli się w połowie marca tego roku. To ostatnia z cyklu siedmiu kwadratur, które tworzą na niebie od dwóch lat te planety pokoleniowe. Pobyt Słońca w znaku kardynalnym raz na trzy miesiące uruchamiało ten aspekt na niebie. Po raz ostatni stanie się to 4-6 kwietnia 2015 podczas pełni Księżyca w znaku Wagi. Wtedy możemy się spodziewać dalszego ciągu tego, czego świadkiem byliśmy przez ostatnie trzy dni lub kolejnej odsłony tego, z jakimi problemami przyjdzie nam zmierzyć się w sensie społecznym i politycznym podczas pobytu Saturna w znaku Strzelca.

Atak na tygodnik "Charlie Hebdo"

Atak terrorystyczny na redakcję tygodnika „Charlie Hebdo” 7.01.2015 g. 11:30, Paryż, Francja, klasyfikacja: A, źródło: relacje prasowe „Le Monde”, redakcja o 11:28 zamieściła na Twitterze rysunek satyryczny, kilka minut później rozpoczął się atak, archiwum Izabeli Podlaskiej-Konkel

W horoskopie ataku na redakcję tygodnika „Charlie Hebdo”, w którym zginęło dwanaście osób, na niebie rozluźniała się również opozycja Marsa z Jowiszem, która jest aspektem militarnym i wojowniczym, dodającym odwagi każdemu działaniu. Stąd może kolejny atak, piątkowy na sklep w Paryżu, gdzie podczas odbijania zakładników śmierć poniosły kolejne przypadkowe ofiary. W horoskopie obu ataków silnie obsadzony jest znak Wodnika, który oznacza sprawy społeczne, ale i bunt oraz rewolucję. Jest w nim Wenus, Merkury i Mars, który symbolizuje konflikt, wojnę i agresję. Mars w Wodniku to walka za idee i fanatyzm ideologiczny. Niestety, tym razem zrealizował się nie w formie ostrej dyskusji, ale w ogniu karabinów maszynowych.

Saturn w znaku Strzelca może przynieść wiele ograniczeń w prawie imigracyjnym, a także uwydatni problem adaptacji osób z innego kręgu religijnego czy kulturowego w Europie. Europa ma duży problem (nie tylko z muzułmanami, ale i nielegalnymi emigrantami z Afryki) i musi coś z nim zrobić, inaczej takie wydarzenia mogą się powtarzać.

Hasło Jes suis Charlie

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Uran, Pluton, Mars, Charlie Hebdo


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12