Astrolog Izabela Podlaska

Pytanie horarne o wizę

Data publikacji: 2015-02-04 00:11:00

Wczoraj byłam w Ambasadzie Indii, żeby złożyć dokumenty o uzyskanie wizy. Razem z Miłką Krogulską zostałyśmy zaproszone jako wykładowczynie na konferencję astrologiczną, która odbędzie się pod koniec lutego w New Delhi. Kolejka w ambasadzie była ogromna, zależało nam na jednak na szybkim złożeniu dokumentów, bo na wizę czeka się co najmniej siedem dni roboczych, a termin wyjazdu nieubłaganie się zbliża. Na miejscu byłyśmy o 11:30, przed nami było ponad trzydzieści osób, a ambasadę zamykali o 13:00. Zadałam pytanie horarne, czy zdążę dziś złożyć dokumenty do wizy w Ambasadzie Indii. Nie miałam ze sobą programu astrologicznego, ale miałam internet w komórce, poprosiłam więc na grupie fejsbukowej Astro Kurs o wyliczenie horoskopu, żebym mogła zinterpretować horoskop. Dziękuję bardzo Paulinie Kraklio za szybkie wrzucenie horoskopu na grupę. Mogłam zabić nudę w kolejce i sprawdzić, czy uda się złożyć dokumenty.

Indie mapa
Mapa Indii, źródło: wikipedia.org

Było to pytanie z rodzaju moich ulubionych, bo odpowiedź można było szybko zweryfikować, czyli było to pytanie z cyklu „dziś pytanie, dziś odpowiedź”. Horoskop był ciekawy, chociaż pokazywał, że mogą być problemy. Merkury, władca ascendentu, który mnie reprezentuje, jest w retrogradacji w znaku Wodnika, co pokazuje, że jest ryzyko, że mogę nie wyrobić się w czasie i będę musiała poczekać lub spróbować ponownie innego dnia. Merkury jest jednak w domu dziewiątym, który oznacza zagranicę, ambasady i wizy, co jest pomyślnym znakiem.

Merkury, mimo że w retro, zmierza do sekstylu z Saturnem, który jest władcą dziewiątego domu, czyli symbolizuje ambasadę i wizę. Ma do pokonania  niecałe dwa stopnie, więc jest nadzieja, że do 13:00 uda mi się załatwić sprawę. W takim wypadku, kiedy jeden z sygnifikatorów jest osłabiony (retrogradacja), warto jednak poszukać mocnego aspektu i dodatkowego potwierdzenia, że sytuacja rozwinie się pomyślnie. Czy jest jeszcze jakiś aplikacyjny aspekt między ważnymi sygnifikatorami? Warto popatrzeć na Księżyc. W tym horoskopie Księżyc jest w Lwie i zmierza dwustopniową koniunkcją do osi mc-ic. To silne potwierdzenie, że aspekt między głównymi sygnifikatorami wskazuje na załatwienie sprawy.


Pytanie horarne: Czy zdążę dziś złożyć dokumenty do wizy w Ambasadzie Indii?
Pytanie horarne: Czy zdążę dziś złożyć dokumenty do wizy w Ambasadzie Indii? 3.02.2015 g. 11:35, Warszawa

Pół godziny przed zamknięciem ambasady przeżyłyśmy chwilę grozy. Internet się zawiesił i urzędnicy zatrzymali przyjmowanie zgłoszeń. Obiecali, że wszystkie osoby z numerkami zostaną dziś przyjęte, ale pod warunkiem, że internet znów zacznie działać. Jak widać Merkury w retrogradacji musiał się jakoś zrealizować. Na szczęście po pół godzinie zaczęto znów przyjmować dokumenty. Retrogradacja pokazała, że warto było czekać.

Równo dwie godziny od zadania pytania złożyłyśmy dokumenty w okienku.

Ten horoskop wskazuje, że nawet jeśli sygnifikator osoby pytającej jest osłabiony (retrogradacją, położeniem w niekorzystnym domu czy znaku), to jeśli są aspekty aplikacyjne między głównymi sygnifikatorami, sprawa zakończy się pozytywnie.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, astrologia horarna, horoskop horarny


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12