Astrolog Izabela Podlaska

Nowy numer "Astrologii Profesjonalnej" 10

Data publikacji: 2015-05-25 19:23:00

W poprzedni weekend ukazał się nowy numer "Astrologii Profesjonalnej" 10 [1(10)2013]. W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Numer można zamówić telefonicznie 0-600-28-488, 0-600-218-588 lub w sklepie internetowym: http://sklepmagiczny.pl

"Astrologia Profesjonalna" nr 10

SPIS NUMERU:
Od redakcji

Nauka astrologii
3 Szósty dom czyli bez pracy nie ma kołaczy
Miłosława Krogulska
Szósty dom uważany jest za dom pracy i służby, a nie splendoru i kariery. Z tego powodu nie ma dobrej renomy wśród astrologów. Jednak aby do czegoś wartościowego w życiu dojść, trzeba mieć cierpliwość i doświadczenie, a także wiedzieć, co możemy kontrolować, a co nigdy nie podda się naszej woli. Nie ma złego szóstego domu, ale czasami sami nie znamy naszego potencjału lub wykorzystujemy go w niewłaściwy sposób. Każdemu elementowi horoskopu możemy przypisać znaczenia pozytywne i negatywne. Zamiast powtarzać astrologiczne przesądy, warto popatrzeć na szósty dom w szerszym kontekście.

17 Style liczenia początku roku
Izabela Podlaska-Konkel
Na całym świecie Nowy Rok obchodzony jest pierwszego stycznia. Jednak nie zawsze tak było. Najstarsze zachowane informacje o początku roku pochodzą z Mezopotamii z około 2000 roku przed naszą erą, kiedy celebrowano Nowy Rok blisko równonocy wiosennej w połowie marca. Zmiana pór roku w wielu cywilizacjach wyznaczała początek roku. W Egipcie, u Fenicjan czy Persów zbiegał się on z równonocą jesienną w połowie września, a w starożytnej Grecji obchodzono Nowy Rok podczas zimowego przesilenia. Sposoby liczenia początku roku zwane są stylami. Przedstawiamy najważniejsze i najbardziej popularne z nich.

Historia
21 Komety w astrologii
Rod Chang
tłum. Izabela Podlaska-Konkel
Od starożytności do średniowiecza komety były postrzegane jako symbol diabelskiej siły, która zapowiada naturalne katastrofy, chaos związany z ludźmi oraz rzezie. A historia pogłębiła ludzki strach przed niesławą komet. Kiedy w 684 r. n.e. Kometa Halleya pojawiła się na niebie, nastała trzymiesięczna ulewa i wybuchła epidemia czarnej śmierci. W 1066 roku Kometa Halleya ponownie pojawiła się na niebie. Harold II, ówczesny król Anglii, walczył o tron z Wilhelmem Zdobywcą, Księciem Normandii i zginął w słynnej bitwie pod Hastings.

29 Astrologia aztecka
Ewa Krajewska
Wysokiej rangi azteccy kapłani z układu planet i gwiazd na niebie odczytywali ważne wydarzenia, ale wiedzę o tym przekazywali jedynie elicie rządzącej. Astrologowie ci doradzali władcom, kiedy należy wyruszyć na wojnę, a kiedy lepiej uniknąć konfliktu, gdyż zakończyłby się on klęską dla całego narodu. Zarówno azteckim królom, jak i zwykłym obywatelom, nie pozostało nic innego jak dostosować się do rad kapłanów-astrologów, by nie rozgniewać bogów.

Astrologia w praktyce
39 Tranzyty Plutona
Izabela Podlaska-Konkel
Pluton jest planetą siły woli, podświadomości i dogłębnych wewnętrznych przemian. Po jego tranzytach możemy spodziewać się silnych emocjonalnych przeżyć i odkrywania zakamarków swojej podświadomości. Tranzyty Plutona pokazują, kim naprawdę jesteśmy, na co nas stać i czego najbardziej się boimy. Pozwalają znaleźć w sobie siłę woli i motywację do zmiany swojego życia na lepsze. Największym problemem podczas tranzytu Plutona jest to, że często musimy wybierać między mniejszym i większym złem. Nie ma nigdy opcji idealnej, która pogodziłaby interesy obu stron.

 

http://astrologiapro.pl/
Informacje o piśmie
* Wydawca: Albireo s.c.
* Cena: 24,99 zł
* Liczba stron: 52
* Format: A4
* Częstotliwość ukazywania się: kwartalnik
* Data publikacji: 16.05.2015
* Do kupienia: sklepmagiczny.pl, telefoniczne zamówienia 600218488, 600218588
* Redakcja:
Redaktor naczelna: Izabela Podlaska-Konkel
Sekretarz redakcji: Miłosława Krogulska
* Redakcja graficzna: Mateusz Konkel

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Astrologia Profesjonalna, komety, Pluton


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12