Astrolog Izabela Podlaska

Wykłady z VIII Festiwalu Tarota na DVD

Data publikacji: 2015-11-30 13:13:00

Polceam wszystkim, którzy interesują się tarotem, dwie płyty DVD z wykładami na temat tarota, które wygłosiłam ja i Miłosława Krogulska podczas VIII Festiwalu Tarota, który zorganizowała redakcja kwartalnika "Tarocista" 18.04.2015 roku w Warszawie. Płyty pojedynczo lub w zestawie mozna kupić na www.sklepmagiczny.pl

Płyta DVD "Siłą czy sposobem? Strategie życiowe w kartach tarota" Izabela Podlaska-Konkel

Karty często podpowiadają nam, jaką strategię przyjąć, aby dobrze rozegrać trudną sytuację lub wygrać w sporze. Jak interpretować te podpowiedzi i jak wykorzystać rady tarota? Przyjrzymy się kartom, które wskazują na transformację i zmianę konieczną na ważnych etapach naszego życia. Kiedy walka się opłaca, a kiedy lepiej ustąpić? Jakie są nasze miłosne, zawodowe i duchowe transformacje? Wykład z VIII Festiwalu Tarota z 18.04.2015.

DVD tarot wykład Izabela Podlaska-Konkel

Czas: 90 min.
Autorka: Izabela Podlaska-Konkel
Producent: Albireo, 24.10.2015
Do kupienia: www.sklepmagiczny.pl

Płyta DVD "Przemiany wizerunku Siły w kartach tarota" Miłosława Krogulska

Miłosława Krogulska prezentuje ewolucję arkanu Siła oraz jego symbolikę w taliach historycznych i współczesnych. Kiedy postać Siły dodaje nam odwagi, a kiedy ogranicza nasze możliwości? Wykład z VIII Festiwalu Tarota z 18.04.2015.

DVD tarot wykład Miłosława Krogulska

Czas: 115 min.
Autorka: Miłosława Krogulska
Producent: Albireo, 24.10.2015
Do kupienia: www.sklepmagiczny.plZESTAW
Zestaw zawiera wykłady: "Siłą czy sposobem? Strategie życiowe w kartach tarota" Izabeli Podlaskiej-Konkel oraz wykład "Przemiany wizerunku Siły w kartach tarota" Miłosławy Krogulskiej. Każda płyta osobno kosztuje 19,99 zł. Kupując zestaw oszczędzasz 30% i płacisz za dwie płyty tylko 29,99 zł!

DVD tarot wykład Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, tarot, Tarocista, Festiwal Tarota


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12