Astrolog Izabela Podlaska

Pytania o kredyt i relacje z bankiem

Data publikacji: 2016-01-25 23:54:00

Dzisiaj miałam ciekawy horoskop horarny do interpretacji. Dotyczył on relacji z bankiem i kredytu. W tego typu pytaniach patrzymy na kilka domów.  I dom to osoba pytająca i klient banku. VII dom to przedstawiciel banku. Jeśli więc chcemy zbadać relacje z bankiem, chodzi podpisanie czy renegocjację umowy lub zbadać, czy jest zagrożenie wypowiedzenia kredytu, patrzymy głównie na te dwa domy. VIII dom to pieniądze banku, pieniądze klienta i jego konto to II dom. Te domy głównie bierzemy pod uwagę, kiedy patrzymy na uzyskanie kredytu, zbadanie zdolności kredytowej (jedno z drugim się łączy) i przelania pieniędzy z banku na konto klienta.

Horoskop, który dzisiaj interpretowałam, dotyczył bardziej skomplikowanej sprawy niż uzyskanie kredytu. Kobieta wzięła kilka ponad rok temu kredyt. Po kilku miesiącach jej sytuacja rodzinna się pogorszyła, została na jakiś czas jedynym żywicielem rodziny i nie zawsze w całości spłacała raty kredytu, choć robiła to regularnie. Dwa miesiące temu bank zawiesił jej konto i zaczął upominać się o brakującą ( wciąż bardzo dużą) sumę. Kobieta nie dostała zawiadomień z banku i nieświadoma wpłaciła dalej kolejne dwie raty na zablokowane konto. Bank w zeszłym tygodniu wymówił jej kredyt. Kobieta zaczęła działać, wyjaśniła sprawę, poprosiła o pomoc krewną, która pracuje w banku i zna się na tego typu procedurach. Dzisiaj miało się rozstrzygnąć, czy cofną jej wypowiedzenie, czy nie.

Horoskop horarny: Wypowiedzenie kredytu
Czy bank cofnie wypowiedzenie kredytu? 25.01.2016 g. 13.26, Warszawa

Pytającą reprezentuje ascendent w znaku, co wskazuje na silnie emocjonalną sytuacje i strach przed konsekwencjami utrzymania wypowiedzenia kredytu. Księżyc, władca, oznacza zarówno ją, jak i samą sytuację oraz, jako władca drugiego domu, wskazuje też na jej pieniądze. Saturn, władca siódmego i ósmego domu, symbolizuje przedstawicieli banku i kredyt.

Księżyc znajduje się w ognistym znaku Lwa, co wskazuje na aktywne zabieganie o naprawę sytuacji, ale w upadającym trzecim domu. Jedyne więc, co może teraz zrobić, to czekać na odpowiedź z banku. Już zrobił aspekty z malefikami (kwadraturę z Marsem i trygon z Saturnem), gorzej więc nie powinno być. Saturn sygnifikuje w tym horoskopie bank i kredyt, separacyjny trgon z Księżycem może więc wskazywać, że bank przyjmie wytłumaczenia klientki, które wcześniej przesłała.

Co prawda Księżyc nie zrobi już żadnego aspektu wędrując przez znak Lwa i jest w próżnym kursie, ale w tej sytuacji do dobry znak. Sytuacja jej i pieniędzy się nie zmieni i nie będzie musiała spłacać całości w krótkim czasie. Po wejściu do Panny Księżyc robi trygon z Wenus, która tworzy opozycję do ascendentu (symbolizującego kobietę) i koniunkcję z descendentem (symbolizującym bank), co wskazuje na polubowne załatwienie sprawy i korzyści dla obu stron z tej sytuacji.

Ciekawe jest tez obsadzenie planetami siódmego domu. Merkury, który może dodatkowo symbolizować przedstawiciele banku, jest w retrogradacji. Może to podpowiadać, że niekorzystna dla pytającej decyzja zostanie cofnięta. Księżyc ma do pokonania niecałe osiem stopni, aby wejść do następnego znaku, co wskazuje, że w ciągu osiem jednostek czasu sprawa się rozstrzygnie. Możemy tu mówić o godzinach, bo odpowiedź miała przyjść do końca dnia czyli do 20.00, w przeciągu niecałych siedmiu godzin od zadania pytania. To też wzmacniało pozytywny dla kobiety werdykt, bo odpowiadało rozwojowi sytuacji w czasie. Praktycznie nie ma w tym horoskopie niekorzystnych dla klientki sygnifikatorów. Wieczorem po 20.00 dostałam od sms-a z informacją, że przywrócili jej spłatę kredytu.  

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, astrologia horarna


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12