Astrolog Izabela Podlaska

Nowy 19 numer kwar.talnika "Tarocista"

Data publikacji: 2016-04-27 22:56:00

To nie koniec wydawniczych nowości. Pod koniec marca ukazał się najnowszy numr kwartalnika "Tarocista", a w nim moje dwa teksty - o symbolice karty Gwiazda oraz o rozkładach na nowe życiowe sytuacje.

W 19. numerze „Tarocisty” przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Numer można zamówić telefonicznie 0-600-28-488, 0-600-218-588 lub w sklepie internetowym: http://sklepmagiczny.pl

Kwartalnik "Tarocista" nr 19

Kwartalnik "Tarocista" nr 19, format A4, 52 strony, okładka kolorowa, środki czarno-białe, wydany 23.03.2016.

Spis treści

Od redakcji

Nauka tarota
3 Karta Gwiazda
IZABELA PODLASKA-KONKEL
Gwiazda występuje po karcie Wieża i ma numer siedemnaście. Głupiec może odpocząć po nieoczekiwanych wydarzeniach i zmianach, jakie spotkały go w poprzedniej karcie. Chce znaleźć wytchnienie i inspirację. Karta oznacza opiekę wyższych sił, spokój, nadzieję, dobre zakończenie. Gwiazda zawsze niesie przesłanie, że wszystko
jest możliwe i ktoś lub coś uratuje nas z trudnej sytuacji. Wskazuje osoby, które podchodzą do życia z optymizmem i pogodą ducha.

5 Karta Księżyc
IZABELA PODLASKA-KONKEL
Księżyc oznacza kierowanie się intuicją, potrzebę wyciszenia i skupienia się na swoim wnętrzu. W pytaniach dotyczących codziennego życia karta oznacza sprawy domowe, rodzinę, kontakt z dziećmi i wyciszenie po ciężkim dniu, odpoczynek, zajmowanie się swoim hobby. Doradza wizytę w kinie lub teatrze, oglądanie telewizji, pójście na bal maskowy lub zrobienie czegoś niecodziennego. Wskazuje na dobry kontakt z młodszymi osobami.

7 Siódemki: pokusy i obietnice
MIŁOSŁAWA KROGULSKA
Siódemki stawiają przed nami nowe cele. Kuszą i motywują, abyśmy ruszyli się z bezpiecznego miejsca i rzucili się w wir wydarzeń. Obiecują, że zdobędziemy więcej, jeśli tylko mocniej uwierzymy w siebie i zaczniemy aktywnie działać. Wyjątkowość siódemki wynika też z tego, że jest sumą trójki (trzech planów astralnych, trzech jakości astrologicznych, trzech wymiarów czasu) i czwórki (czterech żywiołów, czterech podstawowych kierunków).

Tarot w praktyce
20 Przyporządkowanie liter Arkanom Większym
EWA SEYDLITZ
Dźwięk zapisany w formie litery jest sposobem uruchamiania fal energii i poprzez nie wpływania na subtelną warstwę rzeczywistości i umysłu. „Na początku było Słowo” i owo boskie „Niech się stanie!” jest jedyną przyczyną sprawczą zaistnienia wszystkich światów. Arkana Większe: Papieżyca, Moc, Wieża, Sąd i Świat wyjaśniają szczegółowo, do czego służy głos, dźwięk, wibracja i ton głosu.

Rozkłady
22 Rozkłady na dobry początek
IZABELA PODLASKA-KONKEL
Kiedy zaczynamy nową pracę, idziemy w nowe, nieznane miejsce, podróżujemy do obcego kraju czy wybieramy się na pierwszą randkę, warto położyć specjalny rozkład, który uwzględni różne aspekty tej nieznanej nam sytuacji. Przedstawiamy trzy rozkłady, które pomogą ci zbadać to, co nieznane i dobrze się przygotować na niespodzianki: Nowa znajomość, Pierwsza randka i Nowa praca.

33 Rozkład: cztery strony świata
IZABELA PODLASKA-KONKEL
W instrukcji do talii The Gendron Tarot (wydawnictwo U.S. Games) został opublikowany ciekawy rozkład Cztery strony świata. Warto go wypróbować wtedy, kiedy jesteśmy w trudnym momencie i musimy szybko podjąć decyzję, w którym kierunku podążać. Talia w kartach dworskich ma cztery figury: Królową, Króla, Księżniczkę i Księcia, w tej właśnie kolejności. Rozkład świetnie sprawdza się również w sytuacjach dotyczących podróży czy emigracji.

Talie tarota
36 Fauna w Tarocie Thota
KRZYSZTOF AZAREWICZ
Tarot Thota to istne zoo! Niewiele talii posiada takie bogactwo ssaków, gadów, ptaków i owadów, ryb, skorupiaków i innych. Autor najpierw przedstawia osiemnaście grup symboli, jakie możemy odnaleźć na kartach tarota, i daje wskazówki, jak je interpretować. Następnie analizuje symbolikę zwierząt, jakie umieścili na swojej talii Aleister Crowley i Frieda Harris.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, kwartalnik "Tarocista"


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12