Astrolog Izabela Podlaska

Jowisz w Wadze czyli wypoczywaj, współpracuj i romansuj

Data publikacji: 2016-09-09 20:51:00

Dziś 9 września 2016 roku o godzinie 13.18 czasu polskiego Jowisz wkroczył do znaku Wagi, gdzie przebywać będzie do 10 października 2017 roku. Przed nami wyjątkowe miesiące, kiedy zmieni się nasze podejście do miłości, umów, sojuszy i relacji.

Jowisz jest planetą szczęścia, powodzenia i korzystnych okazji, które pojawiają się w naszym życiu i nie musimy o nie zabiegać. Kiedy raz na dwanaście miesięcy planeta ta zmienia znak, w którym przebywa, przynosi zyski i powodzenie tym branżom i dziedzinom, które ten znak symbolizuje.

Okazje, nowe możliwości i szanse obejmą więc wszystkie dziedziny przypisywane Wadze: - umowom, spółkom, współpracy,
- sprawom sądowym,
- egzekwowaniu prawa i sprawiedliwości,
- reklamie, PR-owi i promocji,
- branży kosmetycznej,
- usługom i pośrednictwu,
- modzie i przemysłowi odzieżowemu, krawiectwu,
- kulturze i sztuce, artykułom i usługom luksusowym, rozrywce,
- instytucji małżeństwa,
- dyplomacji, organizacjom społecznym.,
- firmom organizującym różne wydarzenia, szczególnie śluby i wesela.

Jeśli zajmujesz się jedną z tych dziedzin, możesz teraz liczyć na szybki sukces.

To, co zaczniesz w ramach współpracy przez najbliższe dwanaście miesięcy, przyniesie ci spore zyski i zdecydowanie ułatwi życie. Umowy podpisane w tym czasie też będą korzystne, pamiętaj jednak, aby poradzić się prawnika i księgowej, zanim coś podpiszesz.

Spiesz się powoli, radzi Jowisz w Wadze, i zadbaj o to, aby nic ci nie umknęło przez brak czasu. Jowisz w Wadze sprzyja również tym, którzy działają społecznie, pomagają innym i wspierają nie tylko inicjatywy społeczne, ale i kulturalne. Ludzie będą bardziej hojni i wspierać będą sztukę i jej twórców.

Co przyniesie powodzenie i szczęście?
Nie działaj w pojedynkę, znajdź sojuszników, wspólników i pomocników, bo z nimi dokonasz więcej. Wspólne zyski i satysfakcja będą o wiele większe. Rób i zaczynaj teraz te rzeczy, które powiązane są ze znakiem Wagi i planetą Wenus:
- zakładaj spółkę, nawiązuj współpracę,
- szukaj sponsorów i pomocników,
- zaufaj komuś,
- podpisuj ważne umowy,
- inwestuj w wygląd, zadbaj o siebie,
- żeń się lub wyjdź za mąż,
- domagaj się sprawiedliwości,
- dąż do ugody, zażegnuj konflikty,
- egzekwuj swoje prawa na drodze prawnej i sądowej,
- zakończ toksyczne relacje,
- naucz się negocjować i znajdywać kompromis,
- przekonaj się, że perswazją i łagodnością zyskasz więcej niż siłą,
- odnów dawne znajomości, rozwijaj swoje życie towarzyskie,
- częściej się uśmiechaj,
- bądź kulturalny i pomagaj innym,
- wyjedź na długi urlop,
- zachowuj życiową równowagę.

Na co uważać, czego unikać:
- egoizmu,
- snobizmu, nadmiernej estetyki i przywiązywania wagi tylko do elegancji, skupiania się tylko na opakowaniu, otoczce, wyglądzie, a nie na istocie sprawy czy charakterze człowieka,
- nierównego traktowania, łamania cudzych praw,
-  agresywnych zachowań, które mogą zaprzepaścić szansę na ugodę, dogadanie się, nawiązanie współpracy,
- ciągnięcia na siłę związku, który się wypalił.

Kiedy Jowisz przebywa w znaku Wagi, powinniśmy unikać otwartej konfrontacji, walki w pojedynkę i siłowego wymuszania na innych swoich planów. Powinniśmy skupić się na zdobywaniu sojuszników i zawieraniu zgody. Inaczej narobimy sobie wrogów, którzy potem latami będą utrudniać nam życie. Panuj nad sobą, naucz się kultury, nie używaj przekleństw i wulgaryzmów, bo to pod panowaniem Jowisza w Wadze nie ujdzie ci na sucho. Nie zrywaj też umów bez skonsultowania się z prawnikiem, bo jeden zapis małym druczkiem może kosztować cię wiele nerwów i pieniędzy. Jowisz w Wadze sprzyja osobom zgodnym, pogodnym, otwartym na współpracę i pomoc innym.

Co podrożeje?
- luksusowe towary i usługi,
- wszelkiego rodzaju usługi i pośrednictwo,
- reklamy i PR,
- działa sztuki,
- oferty i usługi dla singli.

Co potanieje?
- ubrania i ozdoby,
- usługi stylistów, fryzjerów i wizażystek,
- bilety do teatru, kina, na koncerty i inne rozrywki,
- kosmetyki i zabiegi upiększające, chirurgia plastyczna,
- doradztwo,
- oferty dla par i grup.

Moda i nowe trendy
Zapomnij o asymetrycznych bluzkach, pasiastych płaszczach, zgrzebnych sukienkach i zielonych garniturach. Jowisz w znaku Wagi sprzyja powrotowi mody na klasyczne fasony i kolory, eleganckie dodatki, dobrego gatunku materiały. Krzykiem mody będą ubrania szyte na miarę. Wrócą do łask szykowne i drogie kreacje od wielkich projektantów.

Pobyt Jowisza w Wadze – aspekty
10.09.2016 Saturn kwadratura Neptun w 10 st. 24 min.
26.11.2016 Jowisz kwadratura Pluton 15 st. 46 min.
25.12.2016 Saturn trygon Uran w 20 st.
26.12.2016 Jowisz opozycja Uran 20 st. 33 min.
6.02.2017 Jowisz w retrogradacji 23 st. 08 min.
3.03.2017 Jowisz opozycja Uran 20 st. 11 min.
30.03.2017 Jowisz kwadratura Pluton 19 st. 17 min.
19.05.2017 Saturn trygon Uran w 26 st.
9.06.2017 Jowisz w ruchu prostym 13 st. 12 min.
4.08.2017 Jowisz kwadratura Pluton 17 st. 31 min.
27.08.2017 Jowisz w sesktylu z Saturnem 21 st. 11 min.
28.09.2017 Jowisz opozycja Uran 27 st. 22 min.
10.10.2017 Jowisz wychodzi z Wagi i wkracza do znaku Skorpiona o g. 15.20.

Ingres Jowisza do Wagi
Horoskop ingresu Jowisza do znaku Wagi 9.09.2016 g. 13.18, Warszawa

Osoby z Jowiszem w Wadze:
- wyczucie piękna, harmonij, estetyki,
- mają szczęście do ludzi i związków,
- łatwość w korzystaniu z pomocy, pracy, zysków swoich partnerów, rodziny, wspólników,
- lubią pomagać innym, współpracować, robić coś razem,
- nie lubią się przepracowywać, unikają stresu, wolą mieć mniej niż walczyć o coś za wszelką cenę.
- mają tendencję do uciekania z trudnych sytuacji, konfliktów, wolą się wycofać niż walczyć,
- zdolności do negocjacji, mediacji, pośredniczenia,
- urodzeni dyplomaci,
- mają duże poczucie sprawiedliwości,
- świetnie analizują sytuację i znajdują różne argumenty za i przeciw,
- dostosowują się do sytuacji, do innych, dopóki im to pasuje.

Pobyt Jowisza w znaku Wagi:
X 1909 – XI 1910
IX 1921 – X 1922
IX 1933 – X 1934
VIII 1945 – IX 1946
VIII 1957 – IX 1958
XI 1968 – XII 1969
IX 1980 – XI 1981
X 1992 – XI 1993
IX 2004 – X 2005
VII 2028 – IV 2029


Tranzyt Jowisza do planet w Wadze
Słońce – optymizm, ekspansja towarzyska i zawodowa, nowe relacje, ważne umowy, poczucie równowagi w życiu, spokój i odpoczynek, dużo wydarzeń kulturalnych, poszerzenie horyzontów.
Księżyc – miłość, silne uczucia, szczęśliwe wydarzenia rodzinne i domowe, poczucie stabilizacji i równowagi życiowej.
Merkury – podróże, zagraniczne znajomości, okazje zawodowe, promocja w pracy, nauka, która przyniesie korzyści, pisanie i praca z ludźmi przyniesie zysk.
Wenus – poprawa sytuacji materialnej, szczęście w związkach i do związków, korzystne umowy, wsparcie, odpoczynek i relaks. W horoskopach mężczyzn: ważna kobieta,  poważne zaangażowanie w relację, znalezienie partnerki.
Mars – owocna współpraca, ambicje zawodowe, aktywność na polu towarzyskim, wygrana lub pokonanie wroga/trudności. W horoskopach kobiet: ważny mężczyzna, korzystny czas na randki i znalezienie partnera.
Jowisz – nowy cykl powodzenia, wzrostu, kariery i ekspansji. Nauka, nowe wyzwania zawodowe, okazja do nowych inwestycji, podróży, spełnienia ważnych życiowych celów.
Saturn – dobry czas na zakładanie spółek, wchodzenie w relacje, czerpanie korzyści z długoletniej pracy i inwestycji, awans lub okazje do poszerzenia zawodowych wpływów.

Uwaga! Tranzyt Jowisza daje większą tendencję do tycia (szczególnie do Słońca, Księżyca, Wenus i ascendentu), więc jeśli chcecie zachować figurę i nie wymieniać wszystkich ubrań na nowe w i nowym rozmiarze, dbajcie o linię, utrzymujcie formę i nie ulegajcie wszystkim zachciankom.

Tranzyt Jowisza a urodzeniowe Słońce w znakach zodiaku
Jowisz w znaku Wagi będzie przychylny tym, którzy urodzili się ze Słońcem w znaku Wagi, Wodnika lub Bliźniąt. Oni mają szansę na spektakularne sukcesy, wygraną, znalezienie idealnego partnera i szybki awans zawodowy. Barany Koziorożce i Raki muszą uważać na pokusy wydatków i kredyty, ponieważ Jowisz skłaniać je będzie do rozrzutności i nieprzemyślanych decyzji finansowych. Lwy i Strzelce dzięki Jowiszowi zyskają wsparcie osób wpływowych i zamożnych, a także szybko zrealizują sprawy, które od dawna planują.

Baran – współpraca z ludźmi, wsparcie i pomoc, łatwość w dogadywaniu się z innymi, świetny czas dla spraw uczuciowych, zakładanie spółek, korzyści z relacji, łatwiej będzie o ugodę, Barany staną się łagodniejsze. Będą dzięki Jowiszowi otoczone ludźmi, którzy chętniej będą realizować z nimi rodzinne i zawodowe plany. Świetne okazje do PR, rozwoju biznesowego i zawodowego, inwestycji, szczególnie XII, III, VIII i IX.
Byk – spokojny rok, rozwijanie pomysłów, planów i projektów z 2016 roku, skupienie się na wygodzie i komforcie, ułatwienia w miejscu pracy, dobór lepszych współpracowników, pomocników, zbieranie sił i planowanie na jesień 2017 i 2018.
Bliźnięta – wytchnienie i równowaga, porządek w relacjach. Korzyści z pracy w grupie, większa kreatywność, dobre relacje z dziećmi, dobry czas na ciążę i czas dla przyjaciół, ożywione życie towarzyskie, poprawa samopoczucia i wzrost wiary w siebie. Mimo T Saturna i Neptuna teraz więcej rzeczy będzie się udawać i zobaczysz rezultat swoich starań i wysiłków z ostatnich miesięcy, szczególnie w XII, III, VIII i IX.
Rak – na wielu polach dużo się będzie działo, dostaniesz szansę zarówno w karierze, jak w sprawach osobistych. Nie rezygnuj z niczego, to jest dobry czas na remont, przeprowadzkę, inwestycje w siebie, zdobycie zawodu czy umiejętności, które pomogą ci mieć więcej czasu dla bliskich, odnowienie kontaktów z krewnymi, szczególnie XII, III i IX.
Lew – wspaniały rok, szczególnie dla Lwów z drugiej i trzeciej dekady, Najwięcej korzystnych wydarzeń wypatruj w XII, III i VI. Jowisz pomoże ci częściej podróżować, rozbudować bazę kontaktów zawodowych i biznesowych, zająć się nowymi hobby, które już niedługo może być bardzo dochodowe.
Panna – spieniężanie pomysłów, projektów i osiągnięć z poprzednich miesięcy, stabilność finansowa, długofalowe inwestycje, nowe wykorzystanie majątku, oszczędności i zasobów, ostrożność w podejmowaniu decyzji zawodowych, zyski z wieloletnich inwestycji, spokojne i rozsądne decyzje życiowe.
Waga – taki rok zdarza się raz na 12 lat! Super okazje, możliwość stworzenia szczęśliwego związku, znalezienia super pracy i przede wszystkim realizacji ważnego projektu, planu, marzenia razem z kimś. Zainspiruj się tym, co działo się dwanaście lat temu (IX 2004 – X 2005 ), kiedy Jowisz był w twoim znaku – teraz zaczyna się nowy cykl wzrostu, rozwoju i powodzenia. Warto ryzykować, zakładać spółki, wchodzić w nowe środowiska, podróżować, uczyć się, inwestować, szczególnie w XII, III, VIII i IX. Uważaj na niespodzianki i zmianę planów szczególnie w sprawach zawodowych i rodzinnych, która może nastąpić pod wpływem działania Urana (urodzone w trzecim dekanacie) i Plutona (urodzone w drugim dekanacie) w XI, III i VIII.
Skorpion – spokojniejszy rok, czas na refleksję, wypoczynek, sprawy duchowe, rozwój osobistych, poukładanie spraw uczuciowych, zajęcie się sobą i swoją kondycją, pogłębiania przyjaźni, rozwijania pomysłów i spraw z minionych miesięcy.  
Strzelec – ulga i wytchnienie po niestabilnych miesiącach, czas na poważne relacje, warto angażować się w sprawy społeczne, działać w organizacjach i grupach, dobry czas dla dalekich podróży, pogłębiania przyjaźni, zdobywania sponsorów, wygranych, choć Saturn w Strzelcu każe realistycznie patrzeć w przyszłość i mieć konkretne plany, nie ryzykować wszystkiego. Ważne zmiany w XII, III, VIII i IX.
Koziorożec – dobry czas dla kariery, awansu i umocnienia pozycji, trudno będzie jednak połączyć obowiązki domowe i rodzinne z pracą, trzeba będzie czasami wybierać, co ważniejsze. Więcej wydatków, dlatego warto zrobić dobry kosztorys, biznesplan itp., aby niepotrzebnie nie zaciągać kredytu. Większa odpowiedzialność za ludzi, ale i większe zyski. Ważne podróże służbowe. Najwięcej będzie się działo w XII, III, IX. Ostrożnie w XI, VI i VIII.
Wodnik – czas ekspansji,nowych planów, nauki i podróży. Dobry okres dla związków i korzyści płynących z pracy w grupie, angażowania się w sprawy społeczne. Lepsze perspektywy finansowe, korzystne inwestycje, warto starać się o nową pracę, dokształcać się. Najwięcej będzie się działo w XII, III, IX.
Ryby – spokojne porządkowanie spraw finansowych i zobowiązań wobec innych, nie ryzykować, bo Saturn i Neptun wciąż działają na twój znak, szczególnie ostrożne powinny być Ryby urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku.

Uwaga! Powyższe prognozy dotyczą tylko pozycji Słońca w znaku zodiaku w horoskopie urodzeniowym. Szczegółowa indywidualna prognoza obejmuje więcej elementów i zawiera więcej szczegółowych i konkretnych informacji oraz porad. Zapraszam na indywidualne konsultacje tel. +48 600 218 488.

Ważne pytania na czas pobytu Jowisza w Wadze
Podczas pobytu Jowisza w znaku Wagi warto zrobić coś, aby wykorzystać jego energię. Aby to zrobić, odpowiedz sobie szczerze na dziesięć pytań i jeśli odpowiedź jest niezadowalająca, szybko nadrób braki:
1. Kiedy ostatnio flirtowałeś, romansowałeś lub byłeś w związku?
2. Po czym oceniasz ludzi?
3. Co jest dla ciebie najważniejsze w relacjach z ludźmi?
4. Czy masz poczucie równowagi w życiu?
5. Czy jesteś fair wobec innych? Czy umiesz osiągać kompromisy?
6. Kiedy ostatnio kupiłeś sobie coś eleganckiego?
7. Czy dbasz o piękno miejsc, w których na co dzień przebywasz?
8. Czy znasz siebie tak samo dobrze jak partnera, bliskich, przyjaciół?
9. Ile czasu w tygodniu przeznaczasz na relaks, odpoczynek, regenerację?
10. Kiedy ostatnio przeczytałeś książkę, poszedłeś do kina czy teatru?

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Jowisz, Waga


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12