Astrolog Izabela Podlaska

Konferencja o tarocie 17.09.2016 w Gdańsku

Data publikacji: 2016-09-14 20:51:00

Serdecznie zapraszamy na VIII konferencję Lashtal Press, która odbędzie się 17 września w Gdańsku i jej głównym tematem będzie tarot. Zostałam zaproszona na tę konferencję jako wykładowca i przedstawię tarota jako narzędzie wróżebne. Bilety są już wyprzedane, ale można zapolowac na miejsce, może cos się do soboty zwolni. Więcej informacji o konferencji znajdziecie na stronie wydawnictwa.

Tarot wyróżnia się na tle innych systemów dywinacyjnych. Nie wymaga wieloletnich studiów, aby zacząć nim wróżyć. Jednak trzeba wiedzieć, jak się nim posługiwać i znać BHP pracy z kartami, aby skutecznie korzystać z jego podpowiedzi dotyczących teraźniejszości i przyszłości. Podczas wykładu pokażę zalety tarota jako narzędzia dywinacyjnego i zasady wróżenia z niego. Wspólnie z uczestnikami przećwiczymy te zasady w praktyce. Zaprezentuję też schemat sesji tarota z klientem i omówię pułapki, jakich trzeba się wystrzegać w pracy z kartami.

Podczas konferencji odbędzie się promocja książki "Tarot Thota" Aleistera Crowleya w tłumaczeniu i opracowaniu Krzysztofa Azarewicza oraz możliwość kupienia drugiej nowości - świetnej biografii Crowleya autorstwa Richarda Kaczynskiego.


VIII Konferencja Lasthal Press

 

VIII Konferencja Lasthal Press - program

 

 

 

 

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, tarot


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12