Astrolog Izabela Podlaska

XI Festiwal Tarota 22.10.2016 Warszawa

Data publikacji: 2016-09-26 16:04:22

XI Festiwal Tarota
„Sprawiedliwość w tarocie czyli porządek, inspiracja i nauka”
sobota 22 października 2016, Warszawa
10:00-17:00
Millennium Plaza Al. Jerozolimskie 123a, 26. piętro sala J

 


Zapraszamy na jedenastą edycję Festiwalu Tarota organizowanego przez kwartalnik „Tarocista”. Patronować nam będzie karta Sprawiedliwość i związany z nią porządek, inspiracja i nauka, jaką daje nam tarot na co dzień. Na Festiwalu wystąpią Krzysztof Azarewicz, Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel. Przez cały czas trwania festiwalu otwarty będzie sklepik, w którym można będzie kupić aktualne i archiwalne numery "Tarocisty" oraz płyty DVD z nagraniami z poprzednich festiwali oraz wydane przez nas książki i czasopisma o astrologii.

Miejsce: Warszawa, sala konferencyjna w Millennium Plaza, Al. Jerozolimskie 123a, 26. piętro sala J

Cena: 100 zł dla prenumeratorów „Tarocisty”, 120 zł dla pozostałych
W cenę wliczone są materiały i napoje (woda, sok, kawa, herbata). W dniu festiwalu będzie można kupić bilet w kasie przy wejściu w miarę wolnych miejsc. Uwaga! Ograniczona liczba miejsc.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, 02-119 Warszawa
mBank 39114020170000410205477296
W opisie przelewu dopisz: FESTIWAL TAROTA

Można też zapłacić za wejście na miejscu.

Szczegółowe informacje na temat Festiwalu Tarota uzyskasz od organizatorek:
Izabeli Podlaskiej-Konkel i Miłosławy Krogulskiej pod numerami telefonów: +48 600 218 488, +48 600 218 588 lub mailowo: iza.podlaska@gmail.com

Plan XI Festiwalu Tarota
9.30-10.00 Otwarcie recepcji, rejestracja uczestników

10.00-10.05 – Rozpoczęcie festiwalu

10.05 – 12.00
Sekret sekretów: Tarot Sola Busca – Izabela Podlaska-Konkel
W Mediolanie odbyła się w 2013 roku wystawa poświęcona jednej z najstarszych talii Tarotowi Sola Busca. Po raz pierwszy zaprezentowano wtedy w całości oryginały wszystkich kart. Przedstawię najnowsze odkrycia związane z bogatą symboliką i pochodzeniem tej talii oraz nakreślimy jej miejsce w tarotowej i magicznej tradycji. Przekonamy się też, czy da się użyć Tarota Sola Busca do codziennych wróżb.

12.00-12.15 przerwa kawowa

12.15 – 13.45
Symbolika karty Dostosowanie w Tarocie Thota- Krzysztof Azarewicz
Aleister Crowley zmienił nazwę karty Sprawiedliwość i nadał jej nazwę Dostosowanie. Przywrócił jej również tradycyjną numerację i uczynił zeń arkan ósmy. W swej prelekcji Krzysztof omówi powody dla takich zmian i przyjrzy się symbolice Dostosowania w kontekście najważniejszych talii w historii tarota.

13.45-15.00 przerwa obiadowa

15.00-17.00
Czas w Tarocie – Miłosława Krogulska
Kiedy coś się wydarzy to pytanie, na które ciągle szukamy odpowiedzi. Podczas wykładu przyjrzymy się różnym przyporządkowaniom kart do pór roku, dni tygodnia czy godzin dnia. Poszukamy odpowiedzi na ważne pytanie, czy czas lepiej przyporządkować do poszczególnych kart, czy miejsca w ich rozkładzie.


Sylwetki wykładowców
Krzysztof Azarewicz –z wykształcenia politolog, z zamiłowania tłumacz i wydawca. Założyciel oficyny Lashtal Press, redaktor pisma „Tarocista”. Od kilkunastu lat współtworzy liryki i merytoryczną oprawę albumów zespołu Behemoth. Współautor Spowiedzi heretyka, wywiadu-rzeki z Adamem Nergalem Darskim. Zaangażowany jest w działalność Ordo Templi Orientis. Podróżuje wraz z żoną Anią i eksploruje magiczne wymiary Wyżyny Tybetańskiej, piramid i pustyń Północnej Afryki, a także okultystycznych scen Berlina, Londynu i Nowego Jorku.

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską-Konkel prowadzi strony Astroportal.pl oraz Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: „Astrologia Profesjonalna” oraz „Tarocista”. Mieszka w Warszawie.

Izabela Podlaska-Konkel jest astrologiem i tarocistką. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Redaktor naczelna kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”, wydawca kwartalnika „Tarocista”, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do: AAGB, ISAR, NCGR. Mieszka w Warszawie. Prowadzi blog pod adresem www.izabelapodlaska.pl

Serdecznie zapraszamy!

Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, tarot, Festiwal Tarota


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12