Astrolog Izabela Podlaska

Kurs internetowy "Progresje sekundarne" VII-VIII 2017

Data publikacji: 2017-06-30 20:36:00

Zapraszam na internetowy kurs "Progresje sekundarne", który Miłka Krogulska poprowadzi w lipcu i sierpniu 2017 roku. To bardzo skuteczna technika prognostyczna, która pozwala zbadać, jak nasz horoskop urodzeniowy zmienia się w czasie, a nasz charakter i nastawienie do życia wzbogaca się o nowe elementy.

Warszawska Szkoła Astrologii

Internetowy kurs "Progresje sekundarne"
VII - VIII 2017
start 5.07.2016 g. 20.00


Zapraszamy na internetowy kurs poświęcony interpretacji progresji sekundarnych, który odbędzie się w Warszawskiej Szkole Astrologii. Kurs trwa dwa miesiące i zawiera osiem lekcji, podczas których kursanci poznają wiedzę w zakresie teorii i praktycznej interpretacji horoskopu progresywnego czyli techniki pozwalającej ocenić, jak zmienia się nasz horoskop urodzeniowy w czasie i kiedy następują największe przełomy.

Co tydzień uczestnicy dostają materiały w formie pisemnej (lekcja, test, podręcznik) i audio oraz uczestniczą w dwugodzinnym interaktywnym wykładzie. Rozpoczęcie kursu i pierwszy wykład odbędzie w środę 5.07.2017 i trwać będzie od g. 20:00 do 22.00, wszystkie kolejne wykłady odbywać się będą również w wakacyjne środy o tej samej porze. Kurs poprowadzi Miłosława Krogulska.

Czas trwania: VII - VIII 2017, start 5.07.2017 g. 20.00

Zapisy: tel. +48 600 218 488, +48 600 218 588, e-mail: iza.podlaska (at) gmail.com

Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Cena: 450 zł, wpłaty prosimy kierować na konto
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
mBank, nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: "Progresje sekundarne"

Płatność można rozłożyć na trzy raty: pierwsza 150 zł do 4.07.2017, druga 150 zł do 31.07.2017, trzecia 150 zł do 10.08.2017. Możliwa jest płatność kartą lub przez Paypal, prosimy o informacje na e-mail: iza.podlaska (at) gmail.com

ZAPISY:
1) Najpierw prosimy o wysłanie zgłoszenia na e-mail: iza.podlaska (at) gmail.com
2) Po potwierdzeniu zgłoszenia prosimy o zrobienie opłaty za kurs 450 zł do 4.07.2017 na podane wyżej konto.
3) Po opłaceniu kursu lub pierwszej raty uczestnik kursu musi założyć konto na internetowej stronie naszej szkoły http://www.szkolaastrologii.pl/moodle (sam wymyślasz login i hasło do konta, musisz je aktywować klikając w link, który przyjdzie na twojego maila po założeniu konta). Po założeniu konta zostaniesz dodany przez nauczyciela do grupy kursu, gdzie są publikowane materiały, wykłady i ćwiczenia.
4) Przesyłamy również instrukcję i hasło do darmowego programu Mumble. Instrukcję instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na głównej stronie szkoły: www.szkolaastrologii.pl/moodle
5) Uwaga! Nie musisz uczestniczyć na żywo w każdym środowym wykładzie. Są one nagrywane i udostępniane uczestnikom zaraz po zakończeniu każdego spotkania. Możesz je odsłuchać w dogodnej dla ciebie chwili.

MATERIAŁY DO NAUKI:
Uczestnicy kursu co tydzień będą ostawali następujące materiały do nauki:
1. wykład w formie tekstu i pomoce naukowe,
2. testy sprawdzające wiedzę,
3. dwugodzinny wykład (przez program Mumble) na żywo, który jest nagrywany i udostępniany do odsłuchania wszystkim uczestnikom,
4. forum dla uczestników kursu,
5. baza horoskopów omawianych na wykładach i na forum.
6. W trakcie trwania kursu każdemu uczestnikowi przysługuje jedna indywidualna konsultacja 30-minutowa z nauczycielem prowadzącym kurs.

CO MUSISZ MIEĆ:
1. komputer z dostępem do internetu oraz mikrofon i słuchawki,
2. zainstalowany darmowy program Mumble (podajemy instrukcję i wszystkie potrzebne informacje oraz oferujemy pomoc przy instalacji),
3. konto e-mail do korespondencji.

PROGRAM KURSU

Zajęcia 1
Progresje sekundarne jako droga kształtowania charakteru. Zasady stosowania techniki. Różnice między progresjami sekundarnymi a innymi progresjami i dyrekcjami. Nauka obliczania horoskopów i szybkiego ich odczytywania. Praca z efemerydami. Progresywne Słońce jako wiodąca siła życiowa.

Zajęcia 2
Pochodzenie progresji sekundarnych, zastosowania w przeszłości i dzisiejsze perspektywy rozwoju techniki. Zależności między horoskopem progresywnym a urodzeniowym. Rzeczywistość wewnętrzna a gotowość do uczestnictwa w różnych wydarzeniach. Progresywny Księżyc jako nastawienie duchowe i emocjonalne.

Zajęcia 3
Wzajemne relacje między progresywnym Słońcem a Księżycem oraz ich pozycją w horoskopie urodzeniowym. Wpływ nowiów, kwadr i pełni na życie osobiste i karierę zawodową. Zaćmienia progresywne jako lata napięć i gwałtownych przemian. Wprowadzenie do prognozowania przy pomocy progresji sekundarnych.

Zajęcia 4
Osie horoskopu progresywnego i związane z nimi wątpliwości dotyczące technik obliczeniowych. Planety w horoskopie progresywnym a gotowość do zmiany postawy i otwarcia na nowe doświadczenia. Progresywny Merkury jako rozwój intelektualny, jego rola w edukacji i karierze. Prędkość, kierunek ruchu i aspekty Merkurego ze Słońcem i innymi planetami.

Zajęcia 5
Życie uczuciowe i duchowe w progresjach. Wenus jako świat wewnętrznych przeżyć i oczekiwań względem siebie i innych ludzi. Prędkość, kierunek ruchu i aspekty Wenus ze Słońcem i innymi planetami. Ćwiczenia praktyczne i przykłady działania progresywnej Wenus. Poszukiwanie lat trudnych i sprzyjających miłości.

Zajęcia 6
Progresywny Mars i jego droga w horoskopie urodzeniowym. Zmiana kierunku ruchu planet w horoskopie progresywnym, wskazówki do praktycznej pracy i omówienie przykładów. Rola horoskopów progresywnych w astrologii porównawczej. Poszukiwanie lat, w których możliwe są zagrożenia życia i poważniejsze trudności życiowe.

Zajęcia 7
Rola planet społecznych (Jowisz i Saturn) w horoskopach progresywnych, ich aspekty z planetami, zmiany znaków. Wyznaczanie lat sprzyjających realizacji życiowych marzeń i lat, kiedy doświadczyć możemy sił oporu i zniechęcenia. Połączenie progresji sekundarnych z tranzytem jako skuteczna i precyzyjna metoda prognozowania.

Zajęcia 8
Rola planet pokoleniowych (Uran, Neptun, Saturn) w progresjach. Łączenie progresji z solariuszami i relokacją. Inne perspektywy zastosowań progresji: inspiracje tradycyjną astrologią (termy, gwiazdy stałe) oraz astrologią humanistyczną (Chiron). Horoskopy progresywne dla osób, które nie znają godziny urodzenia. Podsumowanie kursu.

Miłosława Krogulska, astrologMiłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony www.Astroportal.pl oraz www.Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: „Astrologia Profesjonalna” oraz „Tarocista”. Mieszka w Warszawie.


Zapraszamy serdecznie

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, progresje sekundarne, Warszawska Szkoła Astrologii


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12