Astrolog Izabela Podlaska

Korzystna data w sierpniu i wrześniu 2017

Data publikacji: 2017-08-03 00:10:00

Jeśli chcesz w sierpniu lub wrześniu otworzyć firmę, zacząć nowy projekt, podpisać ważną umowę, kupić sprzęt elektroniczny lub samochód, polecam ci zrobić to w przyszłym tygodniu w środę, tuż po pełni i częściowym zaćmieniu Księżyca.. Układy planet w sierpniu i wrześniu nie sprzyjają rozpoczynaniu nowych spraw z wielu astrologicznych powodów. W sierpniu mamy dwa zaćmienia, w połowie sierpnia Merkury wchodzi w retrogradację, z której wychodzi dopiero 5 września. We wrześniu natomiast Słońce w znaku Panny będzie tworzyć kwadraturę z Saturnem, a nieharmonijne aspekty między tymi obiektami na niebie nie sprzyjają dobrej elekcji. Żeby nie było za mało gimnastykowania się, 20 września Wenus znajdzie się w znaku Panny, gdzie nie jest jej najlepiej, co może negatywnie wpłynąć na zyski i zadowolenie z nowego przedsięwzięcia, które planujemy.

Proponuję więc środę 9 sierpnia 2017 jako najlepszy w sierpniu i wrześniu na zaczynanie nowych spraw. Jakie są plusy tej daty?
- Księżyc w Rybach robi aplikacyjny trygon do beneficznej Wenus,
- silne Słońce w Lwie robi aplikacyjny sekstyl z beneficznym Jowiszem (czyli dwa światła aspektują dwa benefiki, bardzo korzystny układ planet),
- Księżyc tworzy aplikacyjną opozycję z silnym Merkurym w znaku Panny,
- Wenus tworzy aplikacyjny sekstyl z Merkurym i aplikacyjną kwadraturę z Jowiszem,
- rozchodzi się koniunkcja Słońca z Marsem.

Polecam ustawić ascendent w Wodniku lub Skorpionie. W ten sposób unikniecie przez pierwsze kilka lat niekorzystnych tranzytów do planet i osi w tym horoskopie elekcyjnym, a to bardzo ważne, jeśli szybko liczymy na rozkręcenie interesu, zyski i sukces przedsięwzięcia.

Dobra elekcja

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, astrologia elekcyjna


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12