Astrolog Izabela Podlaska

Zaćmienie Słońca w 29. stopniu Lwa

Data publikacji: 2017-08-17 23:10:00

W poniedziałek 21.08.2017 o godzinie 20.30 czasu polskiego na niebie utworzy się nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w koniunkcji z Marsem, a do tego wielki trygon w znakach ognistych oraz latawiec z Jowiszem w znaku Wagi. Planety sprawią, że chętnie podejmiemy się ambitnych zadań. Ludzie będą aktywni, ale i nerwowi. Warto rozpoczynać ważne sprawy, walczyć o swoje, nie zostawać w tyle. Będzie to jednak nerwowy dzień, ale nasze działania mogą przynieść natychmiastowy skutek. Bądźmy przygotowani na to, że inni wiele będą od nas chcieli. Kierujmy się jednak własnym interesem i nie bagatelizujmy swoich potrzeb.

Komu szkodzi, a komu nie
Ludzie boją się zaćmień, bo podczas nich dzieją się rzeczy niespodziewane i zaskakujące. Wpływ zaćmienia będziemy czuli już tydzień wcześniej, a jego skutki dla wielu osób będą długotrwałe i nieodwracalne. Jednak nie dla wszystkich zaćmienie oznacza całkowitą zmianę i nowe perspektywy. Najsilniej odczują je Lwy i Wodniki, które urodziły się w ostatniej dekadzie znaku (11-22.08, 11-18.02), bo to na ich Słońce zaćmienie będzie miało największy wpływ. Osoby, które mają planetę w ostatnich pięciu stopniach Lwa lub Wodnika, też mogą odczuć, że w ich życiu zachodzą zmiany. W waszym życiu czas na emocjonalne porządki i decyzje, które od dawna odwlekaliście, ale teraz czas, aby zacząć działać. Zaćmienie w ognistym znaku Lwa doda wam odwagi i sprawi, że poczujecie, iż nie warto odwlekać tego, co jest konieczne, żeby żyć pełnią życia. Zostaw za sobą to, co cię ogranicza lub nie spełnia twoich oczekiwań, a poczujesz ulgę i znajdziesz się na nowej drodze życia.

Wydarzenia, które przydarzają nam się podczas zaćmienia Słońca, nie są groźne, jeśli wsłuchamy się w siebie i podejmiemy słuszną decyzję. Jeśli próbujemy na siłę utrzymać to, co i tak jest już martwe (źle działające małżeństwo, fałszywą przyjaźń, niesatysfakcjonującą pracę), zaćmienie może spowodować negatywne konsekwencje naszych działań i błędnych wyborów życiowych. Bądź odważny i odetnij się od tego, co ci szkodzi, a zaćmienie wskaże ci nową lepszą drogę.

Horoskop zaćmienia Słońca 21.08.2017

Bądź otwarty na nowe  propozycje, dobrze przemyśl każdą decyzję, jaką podejmujesz w dniu zaćmienia. Może nie musisz się tak spieszyć? Jeśli czujesz, że coś idzie nie po twojej myśli, daj sobie czas do namysłu i nie poddawaj się presji otoczenia. Zaćmienie w znaku Lwa sprzyja natomiast podejmowaniu ryzyka w dziedzinach, w których czujesz się specjalistą.

Co robić:
- planować,
- rozwijać swoje pasje,
- grać w totka lub w kasynie,
- składać podanie o pracę,
- znaleźć nowe hobby.

Czego unikać:
- pośpiechu, bo przez nieuwagę możemy popełnić błąd,
- wymuszania na innych decyzji, bo nie będą one dla nas korzystne,
- przepychania się na drodze, bo możemy spowodować wypadek,
- operacji i zabiegów chirurgicznych, bo organizm będzie długo się regenerował i jest ryzyko pomyłki,
- nieodwołalnych decyzji, bo potem możemy żałować,
- trudnych rozmów, bo mogą wymknąć się spod kontroli.

Powitanie Słońca
Na poziomie fizycznym zaćmienie sprawia, że jesteśmy zdenerwowani, niespokojni i osłabieni. Warto wyciszyć ciało i umysł, rano medytować lub zrobić powitania słońca - sekwencję energetycznych asan, które pobudzą nasz organizm i dadzą siły, aby dobrze i owocnie spędzić ten dzień.


Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, zaćmienie


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12