Astrolog Izabela Podlaska

Jowisz w Skorpionie 2017/18 czyli kosmiczny detoks

Data publikacji: 2017-09-29 20:07:00

10 października 2017 roku Jowisz opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, gdzie pozostanie do 8 listopada 2018. Przed nami wyjątkowe miesiące, kiedy zmieni się nasze podejście do miłości, zasobów, inwestycji i pracy nad sobą.

Odrodzić się jak feniks z popiołów
Znak Skorpiona związany jest z psychologią, ezoteryką, dużym biznesem, finansami i stabilnymi inwestycjami. Dlatego podczas pobytu Jowisza w tym znaku możesz lepiej poznać samego siebie, wyjaśnić rodzinne tajemnice i problemy, które utrudniały ci kontakt z bliskimi osobami, odnowić znajomość, która jest dla ciebie ważna, stworzyć stabilny i silny emocjonalnie związek, odrodzić się jak feniks z popiołów. Zrób sobie kosmiczny detoks, wybacz i zostaw za sobą negatywne emocje. Jednocześnie odetnij się od osób, które źle ci życzą i wykreśl z listy znajomych tych, którym nie możesz ufać.

Jowisz w Skorpionie 2017/18 harmonia ciała i umysłu

Jowisz w znaku Skorpiona sprzyja też rozwinięciu biznesu, znalezieniu inwestora i partnera biznesowego, zaciągnięciu kredytu pod szybką i zyskowną inwestycję, wykorzystaniu pieniędzy do osiągnięcia życiowej równowagi. To prawda, że pieniądze szczęścia nie dają, ale możesz dzięki nim uzyskać spokój, na jaki od lat pracujesz. Teraz będzie ku temu okazja! Nie wahaj się więc przyjąć propozycji pracy, która ci to umożliwi lub rozwinąć własnego biznesu, który pomoże ci żyć i pracować tak, jak zawsze marzyłeś.

Lata pobytu Jowisza w Skorpionie:
26.10.1922-23.09.1923
11.10.1934-8.11.1935
25.09.1946-23.10.1947
7.09.1958-4.10.1959
16.12.1969-10.09.1971 R w Wadze
27.11.1981-25.12.1982
10.11.1993-8.12.1994
25.10.2005-24.11.2006
10.10.2017-8.11.2018
24.09.2029-22.10.2030

Pułapki
Jowisz w Skorpionie obudzi w nas duży apetyt na miłość, seks, władzę i pieniądze. Możemy być zachłanni, chcieć powiększyć swój majątek za wszelką cenę i złapać się na pozornie korzystne oferty banków i pośredników finansowych. Może nami też owładnąć obsesja na punkcie jakiejś osoby, co pochłonie naszą energię i przesłoni nam inne ważne sprawy. Nie forsujmy na siłę swoich rozwiązań, nie próbujmy wpływać na innych i za wszelką cenę realizować swoich planów, jeśli nie mamy wsparcia kogoś, komu ufamy.

Zyskowne dziedziny
- bankowość, udzielanie kredytów
- giełda, inwestycje, lokaty
- ubezpieczenia
- windykacje i odzyskiwanie długów
- duże spółki, biznes
- usługi psychologiczne i poradnie psychologiczne
- portale randkowe i kojarzenie par
- narkobiznes,
- seksbiznes
- jubilerstwo, sprzedaż drogich kamieni i biżuterii
- ochrona, alarmy i zabezpieczanie mienia
- literatura i filmy grozy, horrory, thrillery
- odczynianie uroków, magia, okultyzm, ezoteryka
- iluzjoniści, magiczne sztuczki
- telefon zaufania,
- poradnie odwykowe, terapie uzależnień psychicznych i fizycznych
- usługi detektywistyczne
- doradztwo biznesowe, pośrednictwo pracy

Jeśli zajmujesz się jedną z tych dziedzin, możesz teraz liczyć na szybki sukces.

Bezpiecznie i stabilnie
Przede wszystkim oceń, ile co kosztuje i jaką cenę, również psychiczną, płacisz za niektóre życiowe sytuacje i realizację swoich potrzeb. Bądź wobec siebie szczery i pozbądź się ze swojego życia osób, które cię nieustannie krytykują i którym nie możesz ufać. Stań finansowo na nogi i przekonaj się, że czasem lepiej mieć mniej pieniędzy na koncie, ale spokój i emocjonalną stabilność na co dzień. Dlatego Jowisz w znaku Skorpiona sprzyja:
- zakładaniu spółek,
- szukaniu sponsorów i inwestorów,
- stabilnym, długoletnim inwestycjom,
- zaciąganiu kredytów,
- szukaniu satysfakcjonującej pracy,
- nawiązywaniu i umacnianiu przyjaźni.

Nowe trendy w modzie
Jowisz pokazuje zmianę bieżących trendów w każdej dziedzinie. W modzie wyznacza kolory, wzornictwo, dodatki. Jowisz w Skorpionie przyniesie więcej czerwieni i czerni, naturalnych materiałów oraz sztucznych futer i skóry, lateks, metalowe dodatki, zwierzęce motywy (futrzane wykończenia), militarne i zwierzęce wzory. Popularne staną się przezroczyste i prześwitujące tkaniny, bieliźniane fasony sukienek, bluzek i spódnic. Wrócą do łask duże seksowne dekolty oraz obcisłe fasony i długość mini. W modzie męskiej zdecydowanie powrót militarnych motywów i fasonów oraz ciemnych kolorów. Hitem będzie oryginalna biżuteria z drogimi i dużymi kamieniami szlachetnymi, rzadkie kruszce.

Kto zyska dzięki Jowiszowi w Skorpionie?
Jowisz w znaku Skorpiona będzie przychylny tym, którzy urodzili się ze Słońcem w znaku Skorpiona, Raka lub Ryb. Oni mają szansę na stabilizację materialną, sukcesy zawodowe, szczęście w życiu osobistym i powodzenie w planach rodzinnych i partnerskich. Byki dzięki Jowiszowi otoczone ludźmi, którzy chętniej będą realizować z nimi rodzinne i zawodowe plany. Wodniki i Lwy mogą mieć pokusę większych wydatków, zaciągania kredytów pod ryzykowne, ale obiecujące inwestycje. Przedstawiciele tych dwóch znaków zodiaku powinni unikać rozrzutności i podejmować przemyślane i rozsądne decyzje finansowe i biznesowe. Panny i Koziorożce zyskają wsparcie osób wpływowych i zamożnych, a także szybko zrealizują sprawy, które od dawna planują.

Wskazówki na tranzyt Jowisza w Skorpionie przez planety i domy horoskopu:
- robić wszystko z pasją,
- budować i pogłębiać relacje,
- używać intuicji,
- dążyć do harmonii ciała i umysłu (joga, relaks, medytacja, wyciszenie, fizyczna aktywność),
- żyć w zgodzie ze swoimi emocjami, poznać je,
- pozbywać się tego, co nas niszczy od środka,
- powiększać swój stan posiadania, inwestować,
- stawić czoło temu, czego się boimy i leczyć emocjonalne rany,
- dominować i przejmować inicjatywę w dobrym tego słowa znaczeniu,
- być przedsiębiorczym, walczyć o swoje,
- budować i budzić zaufanie do siebie i świata,
- odnaleźć swoją ukrytą siłę.

Ważne pytania na czas pobytu Jowisza w Skorpionie:
Podczas pobytu Jowisza w znaku Skorpiona warto zrobić coś, aby wykorzystać jego energię. Aby to zrobić, odpowiedz sobie szczerze na dziesięć pytań i jeśli odpowiedź jest niezadowalająca, szybko nadrób braki:
1. Jak wyrażam swoją seksualność?
2. Czy mam potężniejszych wrogów czy przyjaciół?
3. Czego o sobie nie wiem i czego się boję?
4. Komu ufam?
5. Jak zarządzam swoimi finansami?
6. Skąd czerpię siłę fizyczną i psychiczną?
7. Czy utrzymują psycho-fizyczną równowagę?
8. Co mnie motywuje do życia?
9. Czy jestem przygotowany na najgorsze?
10. Czy spłacam swoje emocjonalne i materialne długi?


Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Jowisz, Skorpion


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12