Astrolog Izabela Podlaska

Astrologiczne konferencje w 2018 roku

Data publikacji: 2018-02-26 09:50:00

W 2018 roku odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń w środowisku astrologicznym. Chciałabym polecić wam trzy z nich, bo warto na nich być. Astrologia rozwija się nie tylko dzięki indywidualnej praktyce każdego astrologa, wydawnictwom i dyskusjom na forach internetowych. Wciąż  najbardziej owocne są moim zdaniem spotkania i konferencje, podczas których rodzi się wiele pomysłów, projektów, przyjaźni i jest to okazja do ekspresowego przyswojenia nowej wiedzy. A w tym roku odbędzie kilka jubileuszowych astro konferencji.

X Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 2-5.03.2018, Warszawa
„Uran w Byku: być czy mieć?”
W pnajbliższy weekend odbędzie się dziesiąta konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Jak ten czas leci! W tym roku motywem głównym jest ingres Urana do znaku Byka, który nastąpi w maju. Wykłady będą na temat znaku Byka, Urana i spraw z nimi powiązanych. Konferencja odbędzie się w Warszawie i będzie transmitowana przez internet. Możecie więc wziąć w niej udział nawet nie wychodząc z domu! Na konferencji wystąpią: Angela Cornish, John Frawley, Piotr Gibaszewski, Wojciech Jóźwiak, Elżbieta Kłobus, Ewa Krajewska, Miłosława Krogulska, Marcin Lechna, Dorota Nowacka, Izabela Podlaska-Konkel, Tomasz Wiński, Bogdan Zbrzeżny i Włodzimierz Zylbertal. Szczegółowe informacje i program znajdziesz na stronie stowarzyszenia.

Na moim wykładzie podczas konferencji w Warszawie opowiem o wpływie Urana w Byku na nasze finanse i zasoby.

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne 2018

United Astrology Conference 24-29.05.2018, Chicago
„Celebrating Earth and Sky”
Pod koniec maja w Chicago odbędzie się konferencja, w której nie co roku można uczestniczyć. Organizowana jest bowiem raz na cztery czy pięć lat, bo jest to gigantyczne przedsięwzięcie, jak na Amerykę przystało. Miałam okazję uczestniczyć w poprzedniej edycji UAC 2018 w Nowym Orleanie i jest to doświadczenie, które trudno opisać, trzeba to przeżyć. W wysokim na ponad czterdzieści pięter Marriocie zgromadzeni są astrologowie z całego świata (choć oczywiście przeważają Amerykanie). W konferencji uczestniczy około półtora tysiąca osób, w tym około dwustu wykładowców! Jednocześnie odbywa się piętnaście wykładów, a naprawdę czasami trudno jest wybrać, na który pójść. Na konferencji prezentowane są najnowsze trendy, projekty, teorie i techniki astrologiczne. Liczbę nawiązanych znajomości i rozmów tylko o astrologii, jakie można przeprowadzić w kuluarach, jest więc nieograniczona :) Program na majową edycję w Chicago zapowiada się obiecująco. Trudno mi tu wypisać wszystkich wykładowców, lepiej zajrzeć na stronę, gdzie jest program i informacje organizacyjne. Jednym z wykładowców tegorocznej edycji United Astrology Conference jestem ja, będę miała wykład na temat sekretów ósmego domu w horoskopie urodzeniowym. Serdecznie zapraszam i polecam!

UAC 2018

The 50th Annual Conference of the Astrological Association, 22-24.06.2018 Reading
„DIAMONDS IN THE SKY”
Polecam gorąco również jubileuszową pięćdziesiątą konferencję Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Zazwyczaj odbywa się ona jesienią, ale w tym roku zbiegły się dwie ważne rocznice: oprócz okrągłej pięćdziesiątej konferencji, wypada 21 czerwca sześćdziesięciolecie stowarzyszenia, stąd to spotkanie w czerwcu. Brytyjska konferencja to zawsze wydarzenia na najwyższym organizacyjnym i merytorycznym poziomie. W tym roku konferencję poprzedza dwudniowy maraton warsztatów. Informacje i program można sprawdzić na stronie wydarzenia.

AAGB 2018

Polski wieczór w Astrological Lodge of London 25.06.2018
Razem z Miłką Krogulską zostałyśmy zaproszone do wygłoszenia wykładów w poniedziałek wieczorem 25.06.2018 w Astrologicznej Loży Londynu. Będzie to więc tak zwany polski wieczór w Loży. Ja będę miała wykład o teorii gier w astrologii partnerskiej, a Miłka o horoskopach związanych z Polską. Program letnich wykładów ukaże się w kwietniu.

Serdecznie zapraszam!


Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, UAC, AAGB, Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12