Astrolog Izabela Podlaska

Kursy i warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii V-VIII 2018

Data publikacji: 2018-02-26 20:15:00

Zapraszamy na warsztaty astrologiczne, które odbywają się cyklicznie w czwartki w godz. 18:00-21:00. W zajęciach mogą brać udział osoby, które znają podstawy astrologii (znaczenie znaków, planet, domów i podstawy interpretacji horoskopu).

Termin: czwartek godz. 18.00-21.00 Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
Informacje i zapisy:
0-600-218-488/588, iza.podlaska (małpka) gmail.com
Cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać bez zgody prowadzącego.

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w seminarium przez internet, trzeba zainstalować darmowy program Mumble i wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle

Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem "warsztat... i data warsztatu" 40 zł na nasze konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119 mBank nr konta: 39114020170000410205477296

UWAGA! Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy warsztatów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Wiosną i latem zapraszamy na:

Internetowy kurs „Tarot dla początkujących” VI – IX 2018
Odkryj z nami tajniki kart tarota. Na kursie poznasz znaczenie wszystkich 78 kart oraz uczysz się w praktyce, jak interpretować karty i najbardziej znane oraz przydatne rozkłady.

Terminy: kurs trwa 14 tygodni, wykłady odbywają się we wtorki w godzinach 20:00-22:00
Zaczynamy we wtorek 5.06.2018 g. 20:00
Cena: 1400 zł (zaliczka 150 zł przed rozpoczęciem kursu)
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle


Internetowy kurs „Astrologia horarna w praktyce” VI-IX 2018
Poznaj tajniki interpretacji horoskopów pytaniowych. Astrologia horarna świetnie nadaje się do odpowiedzi na każde pytanie i uzupełnia horoskop urodzeniowy.

Terminy: kurs trwa 10 tygodni, wykłady odbywają się w środy w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy w środę 27.06.2018 g. 20:00
Cena: 600 zł (zaliczka 100 zł przed rozpoczęciem kursu)
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle


PLAN WARSZTATÓW CZWARTKOWYCH V-VIII 2018

10.05.2018 g. 18.00-21.00
Warsztat interpretacji horoskopu
Izabela Podlaska-Konkel
Zapraszamy na warsztat poświęcony interpretacji horoskopu w praktyce. Będziemy analizować horoskop urodzeniowy znanej osoby od jej dzieciństwa przez czas młodości aż po wiek dojrzały i starość, budując krok po kroku interpretację. Uwzględnimy najważniejsze tranzyty, progresje, solariusze i dodatkowe techniki, które pozwolą prześledzić sukcesy i życiowe porażki tej osoby oraz momenty przełomowe. Warsztat będzie od tego roku prowadzony cyklicznie w naszej szkole. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

17.05.2018 g. 18.00-21.00
Planety wywyższone – karierowicze horoskopu
Miłosława Krogulska
Kto ma w swoim horoskopie planetę wywyższoną, może uważać się za szczęściarza. Planeta w takiej pozycji motywuje do działania, budzi ambicję i pokazuje, o co warto się starać. Podczas zajęć przyjrzymy się działaniu planet w wywyższeniu w horoskopach słynnych ludzi sukcesu, a także poszukamy jej korzystnego wpływu na nasze indywidualne horoskopy. Zwrócimy też uwagę na zagrożenia, jakie ze sobą niesie, związane z przerostem ambicji i problemami z odpoczynkiem. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

7.06.2018 g. 18.00-21.00
Różne wymiary tranzytów
Izabela Podlaska-Konkel
Wszyscy czekamy na tranzyt Jowisza i obawiamy się tranzytu Saturna czy Plutona. Czy rzeczywiście jest się czego bać? Czy dobre planety zawsze przynoszą nam sukces i zadowolenie? Zobaczymy, jak różnie mogą działać tranzyty planet na indywidualny horoskop. Przyjrzymy się każdemu z trzech wymiarów tranzytu planety: emocjonalnemu, fizycznemu i psychicznemu. Nauczymy się, jak minimalizować straty i zwiększać korzyści każdego tranzytu i jak się do nich przygotować. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

14.06.2018 g. 18.00-21.00
Opozycja – walka czy kooperacja?
Miłosława Krogulska
Aspekty umożliwiają planetom działanie. Co jednak zrobić, gdy ze sobą walczą, a ich potrzeby są sprzeczne? Opozycja należy do trudnych aspektów, bo przejawia się jako wewnętrzne napięcie i sprzeczności, które domagają się pogodzenia. Tylko jak to zrobić w praktyce? Podczas zajęć przyjrzymy się parom planet w opozycjach, poszukamy odpowiedzi na pytanie jak możemy zharmonizować ich działanie. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

28.06.2018 g. 18.00-21.00
Aspekty Marsa z Saturnem
Izabela Podlaska-Konkel
Mars i Saturn to dwie planety, które zawsze przynoszą napięcie, zmuszają do wysiłku i nie dają chwili wytchnienia. Te dwa malefiki w aspektach stanowią wybuchową i wyjątkową mieszankę energii planetarnych. Przyjrzymy się aspektom Marsa i Saturna w horoskopie urodzeniowym. Zobaczymy również, jak działają w tranzytach i jakie przynoszą zagrożenia i pożytki, oraz jakich skutków ubocznych możemy się spodziewać, kiedy tranzytujący Mars działa na naszego urodzeniowego Saturna lub tranzytujący Saturn ustawi się w aspekcie do urodzeniowego Marsa. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

5.07.2018 g. 18.00-21.00
Zodiakalne Raki – życzliwi introwertycy czy zimni manipulanci?
Miłosława Krogulska
Urodzeni pod znakiem Raka są pełni sprzeczności, a ich fascynująca natura jest zagadką dla innych znaków zodiaku. Podczas zajęć spróbujemy rozszyfrować, co gra w raczej duszy i jak Raki radzą sobie z wyzwaniami nowoczesnego świata. Przyjrzymy się słynnym Rakom i horoskopom uczestników zajęć, aby poznać skąd bierze się ich siła i determinacja. Sprawdzimy też, jak działa znak Raka na szczycie poszczególnych domów horoskopu. Zajęcia dla początkujących.

12.07.2018 g. 18.00-21.00
Planety i ich najtrudniejsze realizacje w horoskopie
Izabela Podlaska-Konkel
Planety w horoskopie urodzeniowym mają zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy. Co się dzieje, kiedy te drugie zaczynają dominować? Przyjrzymy się grzechom i niezbyt chlubnym zachowaniom planet w horoskopie. Czy próżność to najmniej chlubna cecha Wenus? Czy gadulstwo to najgorsze, co może się przydarzyć Merkuremu? Poznamy ciemną stronę naszych planet i zobaczymy, jak trzymać się z dala od negatywnych postaw i zachowań związanych z planetami. Zajęcia dla początkujących.

19.07.2018 g. 18.00-21.00
Astrologia jako sztuka automotywacji
Miłosława Krogulska
Horoskop to mapa naszych potencjałów. Jednak nie zawsze wiemy, jak je w sobie odkryć i wykorzystać w codziennym życiu. Trudne aspekty planet, jakie znajdziemy w horoskopie, brzmią jak wyrok i wydają się nie do pokonania, ale gdy odkryjemy do nich klucz, możemy mimo tego działać mądrzej i skuteczniej. Podczas zajęć zastanowimy się, jak nie dać się czarnowidztwu Saturna i przesadnemu optymizmowi Jowisza, oraz jak się skutecznie zmotywować do działania. Powiemy też, co odróżnia astrologię od coachingu i innych technik motywacyjnych i dlaczego w tym zakresie może być ona o wiele bardziej pożyteczna i skuteczna. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

2.08.2018 g. 18.00-21.00
Najwyżej położona planeta w horoskopie
Izabela Podlaska-Konkel
Co mówi o tobie najwyżej położona planeta w horoskopie? Przyjrzymy się horoskopom osób z planetami w górnej części horoskopu i blisko medium coeli. Czym się one wyróżniają, jakie są ich życiowe cele i czy łatwiej im niż innym zrealizować swoje powołanie? Omówimy różne wpływy planet na medium coeli. Czy kariera i życiowe powołanie to zawsze jest to samo? Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

9.08.2018 g. 18.00-21.00
Niczego już nie chcę – tranzyty planet przez XII dom horoskopu
Miłosława Krogulska
Dwunasty dom horoskopu to przestrzeń, w której planety tracą energię. Gdy w tranzycie przemierzają dwunasty dom, zwykle namawiają nas do kończenia różnych spraw lub odbierają nam możliwość aktywnego wpływu na sytuację. Podczas zajęć zastanowimy się, jak przygotować się do tranzytów planet przez dwunasty dom i omówimy ich działanie, gdy już się w nim znajdą, aby ustrzec się problemów i inwestowania w to, co przestanie być istotne, gdy planeta opuści dwunasty dom i wskaże nam nowe cele w domu pierwszym. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

23.08.2018 g. 18.00-21.00
Moda, styl i tworzenie wizerunku
Izabela Podlaska-Konkel
Jak nas widzą, tak nas piszą – od czego to jednak zależy? Co w naszym horoskopie urodzeniowym wskazuje na upodobania kolorystyczne, fasony i rodzaj ubrań, jakie nosimy i w jakich czujemy się wygodnie? Czy sama Wenus wystarczy, aby opisać to, w czym najlepiej wyglądamy i jaki swój wizerunek kreujemy? Przyjrzymy się sygnifikatorom stylu i wyglądu w horoskopie. Prześledzimy też historię mody z punktu widzenia astrologii. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

30.08.2018 g. 18.00-21.00
Warsztat interpretacji horoskopu
Miłosława Krogulska
Zapraszamy na warsztat poświęcony interpretacji horoskopu w praktyce. Jak interpretować najważniejsze tranzyty, progresje, solariusze i dodatkowe techniki? Na co zwrócić uwagę? Jak wygląda warsztat astrologa? O tym przekonacie się podczas ćwiczeń na konkretnych horoskopach osób, które znacie. Warsztat jest prowadzony cyklicznie w naszej szkole. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

 

Serdecznie zapraszamy!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

 

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Warszawska Szkoła Astrologii


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12