Astrolog Izabela Podlaska

Majdan i Rozenek czyli złota para

Data publikacji: 2018-03-24 21:48:00

Związek Majdana i Rozenek od początku wzbudzał kontrowersje. Część ludzi nie wierzyła, że to naprawdę, część wróżyła im szybkie rozstanie. Niektórzy komentowali, że to tylko na pokaz i dla reklamy. Jak jest naprawdę? Zaglądam do ich horoskopów, żeby sprawdzić, na czym polega fenomen tej pary.

Brutal o gołębim sercu
Radosław Majdan jest zodiakalnym Bykiem, ceni więc w życiu stabilność i stałe relacje. Dlatego z każdą kobietą, którą traktuje poważnie, bierze ślub. A że Rozenek to już jego trzecia żona, no cóż. Za to odpowiada w jego horoskopie znak Bliźniąt, w którym Radek ma Wenus i Marsa, planety związków i erotyki. Kobiety go lubią i umie zabiegać o ich względy, szybko się też zakochuje, bo jego Wenus w Bliźniętach nie lubi czekać. Do tego Księżyc w Baranie wskazuje, że u jego boku wytrwa tylko przedsiębiorcza kobieta, którą niektórzy mogą określić, że jest z piekła rodem. I Doda, i Magdalena spokojnie podpadają pod tą kategorię. Majdan, mimo że robi wrażenie brutala, gubi się w życiu bez kobiety i w głębi serca jest bardzo romantyczny. Świadczy o tym ascendent, który znajduje się w jego w horoskopie w znaku Ryb.

Radosław Majdan horoskop

Radosław Majdan ur. 10.05.1972 g. 2.50, Szczecin, klasyfikacja: A, źródło: data i godzina bezpośrednio od Radosława Majdana, archiwum Izabeli Podlaskiej-Konkel

Pani Domu z milionowym potencjałem
Małgorzata Rozenek - Majdan jest w czepku urodzona. W jej horoskopie dwie planety Wenus i Jowisz są w dobroczynnej koniunkcji w znaku Raka, który związany jest z domem, kobietami, rodziną i opieką. Łatwo jej zdobywać zaufanie ludzi, dostawać prezenty od losu i pławić się w luksusie. Z pozoru skromna, wolno się w życiu rozkręcała, ale jak poczuła, że jest na dobrej drodze, już nic jej nie zatrzyma. Bogactwo jej nie onieśmiela, wręcz przeciwnie. Im więcej przebywa w wielkim świecie, tym większy ma apetyt na bogactwo i luksus. Ma jednak pazur, który symbolizuje Księżyc w narwanym Baranie i Słońce w ciekawskim i kontaktowym znaku Bliźniąt. Dzięki tym planetom potrafi zmienić branżę, podjąć się trudnego zadania – bez zastanowienia wejdzie na lodowiec, a dopiero potem będzie się zastanawiać, jak z niego zejść. Jest stworzona do telewizji, robienia show i ludzie będą ją chcieli oglądać. Jej humory i narwane, nerwowe reakcje świetnie się sprzedają na wizji. Połączenie anioła i diabła w jednej osobie to jest to, co ludziom się podoba.

Małgorzata Rozenek Majdan horoskop
Małgorzata Rozenek-Majdan ur. 1.06.1978, Warszawa godzina nieznana, klasyfikacja: X, źródło: wikipedia.org

Sukces i popularność spod Jowisza
Oboje małżonkowie mają w swoich horoskopach silną planetę Jowisz, która daje powodzenie, sukces i sławę, nawet jeśli nie ma się za wiele talentu. Po prostu oboje umieli wykorzystać okazje, które Jowisz stawiam na ich życiowej drodze, i potrafili zaryzykować, żeby spełnić swoje marzenia. Można ich nie lubić, można się z nich śmiać, a oni po prostu konsekwentnie dążą do utrzymania sławy, którą zdobyli. Lubią rywalizację, bo obydwoje mają Księżyc w znaku walecznego Barana. Dlatego konkurencja ich nie zniechęca, będą walczyć o swoją pozycję do upadłego. I obydwoje mają smykałkę do biznesu. Obydwoje mają też silnego Jowisza, planetę szczęścia i powodzenia. Ona w koniunkcji z Wenus, planetą kobiecości i materialnego dobrobytu. On w miejscu kariery i zaszczytów.  Małgorzata jest teraz u szczytu swojej sławy i możliwości. Radosław jest też na fali, ale największe sukcesy i zawodowe, i biznesowe, jeszcze przed nim. Planety wskazują, że przez najbliższe 5-6 lat to on będzie grał pierwsze skrzypce w tej parze, i to on będzie bardziej popularny, a jego występy dochodowe. Jak widać dobrali się jak w korcu maku i na długo będą gościć na łamach gazet i w telewizyjnych show.


Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12