Astrolog Izabela Podlaska

Tranzyt Jowisza: wejdź głębiej w strefę komfortu

Data publikacji: 2018-10-09 13:46:00

Tranzyt Jowisza, czyli planety, która przynosi życiowe okazje, możliwość wykazania się i przebicia ze swoimi pomysłami oraz osiągnięcia sukcesu, zdarza się raz na dwa, trzy lata. Najsilniej działa, kiedy robi koniunkcję do planet osobistych w horoskopie urodzeniowym. Astrologowie często powtarzają, że wpływ tej planety na nasz horoskop mobilizuje nas do działania i zalecają ryzyko. Wielu powtarza nawet utarty psychologiczny slogan „Wyjdź ze swojej strefy komfortu”. Inaczej nic nie osiągniesz i zmarnujesz dobry czas na zaczynanie nowych rzeczy.

Od pewnego czasu mam trochę inne podejście. Im dłużej się przyglądam działaniom tranzytu Jowisza, tym większe mam przekonanie, że robienie ciągle nowych rzeczy i zaczynanie wszystkiego od nowa nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem na ten tranzyt. Usilnie pakowanie się wciąż w nowe sprawy, szukanie nowej pracy, wchodzenie w nowy związek, jeśli to, co mamy, jest w porządku, nie jest wykorzystywaniem nowych szans, a raczej bezcelowym kręceniem się w kółko.

Proponuję więc inne podejście. Podczas tranzytu Jowisza zaryzykuj i pozostań w strefie komfortu. Zastanów się, co sprawia ci największą frajdę, co cię rozwija i daje codziennie zastrzyk zdrowej adrenaliny, a na co nie poświęcałeś ostatnio zbyt wiele czasu, i zrób to. Ale – bo to tranzyt Jowisza – zrób to od razu i nie oglądając się na koszty. Taki eksperyment poprawi jakość twojego codziennego życia i jest szansa, że przestaniesz narzekać na sprawy, na które nie masz wpływu. Taka zmiana potrafi zdziałać cuda.

Jakim kluczem się kierować, żeby znaleźć te aktywności, które wprawią nas w lepszy nastrój i pomogą uporać się z życiowymi wyzwaniami? Najlepiej sprawdzić, gdzie mamy Jowisza w horoskopie urodzeniowym. Jego znak i dom wskażą nam, co lubimy robić, co daje nam energię i pozytywnie nakręca.

Komfort a tranzyty Jowisza

Jowisz a poczucie zadowolenia i komfortu:

W znakach ognistych (Baran, Lew, Strzelec): powróć do ulubionej aktywności fizycznej, częściej spaceruj i wychodź z domu, nie siedź godzinami w jednym miejscu, kup sobie nowy skuter, motor, samochód, o którym zawsze marzyłeś, zrób generalny remont, zacznij gotować w domu.

W znakach ziemskich (Byk, Panna, Koziorożec): kup coś luksusowego, czym możesz cieszyć się na co dzień, udekoruj dom, zrób zapasy i przetwory, wyrzuć stare graty i zrób więcej przestrzeni wokół siebie, kup nowoczesne sprzęty domowe i kuchenne lub narzędzia pracy, które ułatwią ci życie, zacznij oszczędzać.

W znakach powietrznych (Bliźnięta, Waga, Wodnik): wyrusz w daleką podróż, odnów znajomości sprzed lat, spotykaj się częściej z ludźmi, kup czytnik do czytania e-booków lub lepszy komputer lub telefon, wykorzystaj w praktyce swoją wiedzę.

W znakach wodnych (Rak, Skorpion, Ryby): znajdź czas dla bliskich, rozwiń artystyczne zdolności i intuicję, kup nowoczesny odtwarzacz muzyki, chodź na koncerty, słuchaj więcej muzyki i wprowadź w swoje codzienne życie więcej sztuki, pogódź się z kimś dla ciebie ważnym.

Powodzenia!

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Jowisz


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12