Astrolog Izabela Podlaska

Nowa wersja Astroportalu

Data publikacji: 2012-08-12 14:45:00

Od soboty strona Astroportal pl, którą prowadzę razem z Miłosławą Krogulską, została przeniesiona na nowy silnik, Odmłodziliśmy również jej wygląd, uprościliśmy działy i nawigację. Cały czas kopiujemy artykuły i przenosimy je na nowy silnik. Już niedługo wróci też baza dat horoskopów, którą tworzymy na portalu. Forum nie zostało przeniesione.

Astroportal.pl - nowy wygląd

Astroportal.pl - nowy wygląd 11.08.2012 g. 15:00 CEDT (-2:00), Warszawa, Polska,
klasyfikacja: A, źródło: właścicielki strony, archiwum autorki

Dzień nie był wcześniej wybrany, prace trwały od ponad miesiąca i trudno było określić z góry, kiedy uda się je zakończyć. Godzinę wybrał nieastrologicznie Mateomat, ja podałam mu na ten dzień tylko te godziny, w których na pewno pojawienie się Astroportalu w nowej szacie nie byłoby dobre (były dwie takie godziny w ciągu dnia). Horoskop jest dobry i co ciekawe, podobny bardzo do horoskopu premiery Astroportalu!

Astroportalo.pl - premiera

Astroportal.pl - premiera 1.06.2007 g. 4:00 CEDT (-2:00), Warszawa, Polska,
klasyfikacja: A, źródło: właścicielki strony, archiwum autorki


Oba horoskopy mają oś ascendent-descendent w znakach Bliźniąt i Strzelca. Oba mają Księżyc z Jowiszem w siódmym domu oraz Wenus w Raku. Mam nadzieję, że nowa odsłona Astroportalu spodoba się naszym czytelnikom, a jest ich co miesiąc trzydzieści tysięcy (unikalnych użytkowników)! Zapraszam serdecznie na stronę i forum Astroportalu!

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, horoskop strony


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12