Astrolog Izabela Podlaska

Kursy i warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-IV 2019

Data publikacji: 2018-12-23 16:07:27

Zapraszam w imieniu swoim i Miłki Krogulskiej na kursy i warsztaty astrologii, które odbywają się cyklicznie we wtorki, środy (kursy) i czwartki (warsztaty) w Warszawskiej Szkole Astrologii. W warsztatach mogą brać udział osoby, które znają podstawy astrologii (znaczenie znaków, planet, domów i podstawy interpretacji horoskopu).

Zimą i wiosną  2019 roku zapraszamy na kursy:

Internetowy kurs „Astrologia prognostyczna” 
I-IV 2019
Kurs prognozowania za pomocą najskuteczniejszych metod astrologicznych: cykli planet, tranzytów z elementami progresjii i solariuszy.
Terminy: kurs trwa 12 tygodni, wykłady odbywają się w środy w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy w środę 9.01.2019 g. 20:00
Cena: 1200 zł (zaliczka 150 zł przed rozpoczęciem kursu)
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Internetowy kurs „Progresje sekundarne” 
I-III 2019
Terminy: kurs trwa 10 tygodni, wykłady odbywają się we wtorki w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania).
Zaczynamy we wtorek 8.01.2019 g. 20:00 
Cena: 600 zł (zaliczka 100 zł przed rozpoczęciem kursu) Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com 
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

PLAN WARSZTATÓW CZWARTKOWYCH I-IV 2019
Termin: czwartek godz. 18.00-21.00 Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa 
Informacje i zapisy:
 0-600-218-488/588, iza.podlaska (małpka) gmail.com 
Cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać bez zgody prowadzącego.

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Zapisy:

1) Wyślij zgłoszenie na kurs na e-mail: iza.podlaska@gmail.com
2) Opłać warsztat (możliwa jest płatność przez Paypal, informacje na prv)
3) W dniu warsztatu dostaniesz e-maila z linkiem do strony, na której odbywać się będzie wykład na żywo. 

Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem "warsztat... i data warsztatu" 40 zł na nasze konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119 mBank nr konta: 39114020170000410205477296

UWAGA! Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy warsztatów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2)  konto e-mail do korespondencji.

10.01.2019 g. 18.00-21.00
Profekcje czyli cykle życia
Izabela Podlaska-Konkel
Jak planeta patronuje kolejnym latom twojego życia? Przyjrzymy się dwunastoletniemu cyklowi, który pozwala zobaczyć rytm naszego życia i jego główne motywy. Profekcje należą do grupy najstarszych technik prognostycznych. Łatwo je policzyć i mają wszechstronne zastosowanie. Przećwiczymy je na swoich horoskopach i horoskopach znanych ludzi. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

17.01.2019
Zodiakalna Koziorożce - droga na szczyt
Miłosława Krogulska
Zodiakalne Koziorożce to osoby o twardym charakterze. Życie z nimi to wyzwanie! Podczas zajęć przyjrzymy się miejscu Koziorożca w strukturze zodiaku, omówimy najważniejsze cechu ich charakterów i losów. Przyjrzymy się planetom w tym trudnym, zimowym i znaku, a także roli, jaką odgrywa w nim Saturn. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, nie tylko spod znaku Koziorożca.

24.01.2019
Astrologia i planowanie ciąży
Izabela Podlaska-Konkel
Za pomocą astrologii możemy wyznaczyć najlepsze dni na poczęcie i lata, w których trudno jest zajść w ciążę. Nie jest to jednak łatwe zadanie, ponieważ musimy nie tylko dobrze zbadać horoskop urodzeniowy, ale i użyć odpowiednich metod prognozowania. Przyjrzymy się sprawdzonym regułom wyznaczania korzystnych dni na zajście w ciążę i sprawdzimy je na wielu przykładach znanych ludzi. Zajęcia dla zaawansowanych.

31.01.2019
Warsztat interpretacji horoskopu
Miłosława Krogulska
Podczas zajęć zinterpretujemy horoskop urodzeniowy słynnej osoby oraz zastanowimy się, jak sporządzić efektywną prognozę na najbliższe lata. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

7.02.2019
Płeć i wiek a interpretacja horoskopu
Izabela Podlaska-Konkel
Płeć i wiek wpływają na nasze podejście do świata, ludzi i własnego życia. Zobaczymy, jak interpretować horoskop z różnych perspektyw: dziecka, dorosłego i dojrzałego człowieka oraz kobiety i mężczyzny. Mężczyźni i kobiety w zupełnie inny sposób realizują swoje planety, ponieważ ich biologiczne i kulturowe role się różnią. Przekonamy się, jak inna może być realizacja tego samego układu planet w zależności od płci. Wiedza ta przydaje się szczególnie w astrologii partnerskiej. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

21.02.2019
Aspekty Wenus czyli dajcie to, co lubię
Miłosława Krogulska
Pozycja i aspekty Wenus w horoskopie urodzeniowym pokazują, jakie upodobania ma właściciel horoskopu, co lubi, co wybiera i co uważa za szczególnie pociągające. Jednak Wenus to nie tylko symbol miłości, ale też zasobów i ogólnego życiowego powodzenia. Podczas zajęć omówimy znaczenia Wenus w różnych dziedzinach życia i zastanowimy się, jak działają jej aspekty z innymi planetami. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

28.02.2019
Księżyc w domach horoskopu
Izabela Podlaska-Konkel
Siła Księżyca w naszym horoskopie zależy nie tylko od pozycji w znaku i aspektów, jakie tworzy z planetami i Słońcem. Ważne jest również, w którym domu przebywa. Omówimy znaczenie Księżyca w kolejnych sektorach horoskopu i zobaczymy, jak zmienność i emocjonalność Księżyca wpływa na poszczególne dziedziny naszego życia. Zajęcia dla początkujących.

7.03.2019
Uwaga, Mars atakuje!
Miłosława Krogulska
Tranzyty Marsa mają krótkotrwałe, ale silne działanie. Bywa, że są to tylko nerwowe dni, ale czasami rozpoczynają poważniejsze, niebezpieczne sytuacje. Podczas zajęć przyjrzymy się wpływowi tranzytującego Marsa na osie horoskopu i planety oraz popatrzymy na jego działanie w kontekście dwuletniego cyklu. Zastanowimy się, jak wykorzystać siłę Marsa i uniknąć przykrych niespodzianek. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

14.03.2019
Przełom w karierze
Izabela Podlaska-Konkel
Kiedy nadejdzie wyczekiwany awans? Czy powinienem zmienić pracę? Jaki zawód przyniesie mi zawodową satysfakcję? Co w horoskopie urodzeniowym wskazuje na pracę na własny rachunek, a co na karierę w korpo? Zobaczymy, jak astrologia może pomóc w znalezieniu właściwego zajęcia i w przejściu przez zawodowy kryzys. Poznamy najważniejsze cykle kariery i nauczymy się rozpoznawać momenty przełomowe dla naszego życia zawodowego. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

21.03.2019
Introwertycy i ekstrawertycy – jakie mają horoskopy?
Miłosława Krogulska
Zodiak pozwala nam podzielić ludzkie charaktery na dwanaście typów. Podczas zajęć przyjrzymy się różnym psychologicznym typologiom i spróbujemy przypisać im określone astrologiczne aspekty. Zastanowimy się, jak trafnie odczytać najważniejsze wskaźniki dotyczące charakteru. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

28.03.2019
Baran i Waga – co je łączy, a co dzieli?
Izabela Podlaska-Konkel
Baran i Waga znajdują się naprzeciwko siebie w zodiaku. Na pierwszy rzut oka reprezentują przeciwne postawy życiowe. Baran skupia się na sobie i na samodzielnym działaniu. Waga dąży do tworzenia idealnych relacji i jej głównym celem jest współpraca. Czy coś jednak łączy te dwa kardynalne znaki, które należą do żywiołów, które ze sobą współpracują? Poznamy tajemnice tej opozycji zodiakalnej i przyjrzymy się działaniu planet w tych znakach. Zajęcia dla początkujących.

4.04.2019
Nowie i pełnie w tranzycie
Miłosława Krogulska
Roczny cykl nowiów i pełni to wielki kalendarz. Ich regularny układ wpływa na naszą aktywność i samopoczucie. Podczas zajęć przyjrzymy się znaczeniom każdego nowiu i pełni w cyklu rocznym, opowiemy sobie o ich wpływach na znaki zodiaku, planety i domy naszych horoskopów urodzeniowych. Zajęcia dla początkujących.

11.04.2019
Cykl Merkurego
Izabela Podlaska-Konkel
Merkury jest planetą komunikacji, zdobywania wiedzy, podróży i handlu. Na niebie towarzyszy Słońcu w jego rocznej wędrówce. Trzy razy w roku wchodzi w retrogradację i jego działanie się radykalnie zmienia. Przyjrzymy się cyklowi Merkurego i etapom jego retrogradacji, zarówno w horoskopie urodzeniowym, jak i w tranzytach. Zobaczymy też, jak inne planety wpływają na niego i co z tego wynika w prognozie i w horoskopie urodzeniowym. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

25.04.2019
Kwinkunksy i półsekstyle, co z nimi nie tak?
Miłosława Krogulska
Kwinkunksy i półsekstyle to aspekty, które wyszły ostatnio z astrologicznej mody. Niesłusznie, bo mogą mieć wpływ na interpretację horoskopu urodzeniowego. Podczas zajęć przyjrzymy się poglądom znanych astrologów dawnych i współczesnych na działanie kwinkunksłów i półsekstyli oraz odniesiemy je do przykładowych i własnych horoskopów. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

Serdecznie zapraszamy!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12