Astrolog Izabela Podlaska

Miesiąc ze Słońcem w Bliźniętach 2019

Data publikacji: 2019-05-21 23:21:00

Od 21 maja od godziny 10.00 do 21 czerwca do późnego popołudnia Słońce przebywać będzie w znaku Bliźniąt. Będziemy częściej podróżować, uczyć się z ciekawości, spotykać się ze znajomymi i podejmować ryzykowne zawodowe decyzje. Astrologiczny miesiąc ze Słońcem w znaku zmiennych i powietrznych Bliźniąt zapowiada się wesoło, towarzysko i ciekawie. W Bliźniętach przebywać też będą Merkury i Wenus, co sprzyja branżom związanym z nauką, turystyką i handlem. To jeden z najlepszych miesięcy w tym roku na zaczynanie nowych spraw i ryzykowanie, aby szybko zyskać. Nie warto się więc zbyt długo zastanawiać, tylko działać, poznawać ludzi i podejmować nowe wyzwania.

Słońce w Bliźniętach 2019

Czeka nas kilka ważnych wydarzeń astrologicznych. Na samym początku miesiąca koniunkcja Merkurego ze Słońcem 21.05 w znaku Bliźniąt sprzyja zakupom, podpisywaniu umów, ważnym decyzjom zawodowym, znajdowaniu handlowych okazji. 31.05 czeka nas wyjątkowo korzystny układ planet: Merkury w znaku Bliźniąt utworzy opozycję z Jowiszem w znaku Strzelca. Obie planety będą silne i pozytywnie działające na osoby w podróży, a także tych, którzy szukają nowych zawodowych wyzwań.

Na początku czerwca aura stanie się spokojniejsza, a na nawet senna i leniwa. 2-3.06 nów w znaku Bliźniąt w kwadraturze z Neptunem sprzyja kameralnym spotkaniom, rodzinnym ustaleniom, ale nie warto wtedy ryzykować w sprawach finansowych. Aż do 9.06, kiedy uściśli się kwadratura Słońca z Neptunem, trzeba ostrożnie podejmować ważne decyzje i nie ryzykować bez potrzeby.

Im bliżej połowy czerwca, tym bardziej planety poganiać nas będą do pracy, dyscypliny i ostrzegać przed błędami i ryzykiem. 13-14.06 na niebie utworzy się opozycja Marsa z Saturnem, która może skutkować opóźnieniami, utrudnieniami, przekładaniem ważnych spraw i chwilowym impasem. 16-17.06 atmosfera się oczyści, a sprawy nabiorą pędu i rozmachu za sprawą pełni Księżyca w znaku Strzelca.

Długi weekend czerwcowy upłynie nam na robieniu ambitnych planów i aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Opozycja Marsa z Plutonem 19-20.06 sprzyja osobom, które chcą bić sportowe rekordy i tym, którzy w kilka dni chcą nadrobić zaległości z całego miesiąca.

Udanego miesiąca i owocnych poszukiwań i podróży!


Maj, kalendarz arrasy Trivulzia, Mediolan

Alegoria maja i astrologicznego miesiąca spod znaku Bliźniąt, Arrasy Trivulzia, Mediolan - owoce miesiąca to czereśnie!!!!

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Bliźnięta


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12