Astrolog Izabela Podlaska

Gdzie jest płyta CD?

Data publikacji: 2012-08-15 16:53:00

Od pewnego czasu nie mogłam znaleźć płyty CD grupy Lamb, którą dostałam na Wielkanoc. Za każdym razem, kiedy chciałam jej posłuchać, okazywało się, że jej nie ma. W niedzielę sprawa stałą się dla mnie na tyle zagadkowa i denerwująca, że postawiłam horoskop horarny na pytanie, gdzie ona jest. Wiedziałam, że na pewno jest gdzieś w salonie i na pewno nikomu jej nie pożyczałam. Horoskop pokazuje, że bardzo już chciałam ją znaleźć, bo ascendent, który symbolizuje pytającą czyli mnie, jest w znaku Byka, który związany jest z własnością i tym, co posiadamy.


Okładka płyty Lamb Five
Okładka płyty "Five" grupy Lamb, źródło: http://lambofficial.com/five

Władca drugiego domu, który opisuje moje rzeczy, to Merkury, który również jest naturalnym sygnifikatorem płyt i wszelkich nośników. Merkury jest w znaku Lwa i w czwartym domu, z czego wywnioskowałam, że płyta jest nadal w salonie (Lew) i niedaleko miejsca, gdzie była ostatnio używana (IV dom). Księżyc, który również opisuje sytuację zgubionej rzeczy, jest w Bliźniętach, co potwierdziło moje przypuszczenia, że płyta musi być gdzieś na półce z książkami lub papierami czy dokumentami, co symbolizują Bliźnięta. Miejsce, gdzie jest odtwarzacz, jest przy oknie, a płyta mogła być gdzieś niedaleko, bo półek na książki mam w salonie bardzo dużo. I w tym tkwił problem. Wiedziałam, że jest na którejś z nich (a przynajmniej miałam taką nadzieję, że tam jest), ale nie wiedziałam, na której. Mam wiele płyt i książek, nieraz poupychane są w różne miejsca, stąd mój problem.

Horoskop horarny: Gdzie jest płyta CD?

Pytanie: Gdzie jest moja płyta CD grupy Lamb? 12.08.2012 g. 22:22 CEDT (-2:00) Warszawa, Polska
klasyfikacja: A, źródło: archiwum autorki, domy Placidusa


Znak i władca imum coeli pokazuje, gdzie płyta fizycznie leży. Znak Raka podpowiadał, że w jakimś zamkniętym miejscu lub blisko kuchni (salon rzeczywiście do niej przylega) lub pod miękkimi materiałami. Księżyc, władca imum coeli, jest w Bliźniętach, co potwierdza, że płyta leży przy, pod lub obok książek, dokumentów lub gazet. Zastanawiałam się, czy nie leży gdzieś koło kabli, które też są sygnifikowane przez znak Bliźniąt, ale sprawdziłam za szafką z telewizorem i wieżą, gdzie jest plątanina kabli, że jej tam nie ma. Zresztą znaki powietrzne wskazują, że przedmiot jest gdzieś wyżej, na półce, nie przy podłodze, co potwierdzała aplikacyjny trygon Księżyca w Bliźniętach do Saturna w Wadze. Obstawiałam, że może być gdzieś schowany (Rak) i gdzieś przy ścianie (Lew), ale nie pomogło to w szukaniu.

Horoskop został przeze mnie odczytany, pokój przeszukany, a płyty ani widu, ani słychu. We wtorek poirytowana brakiem rezultatów wrzuciłam horoskop horarny na Facebooka na stronę kwartalnika „Astrologia Profesjonalna” i na mój prywatny profil. Miłka wpadła do mnie z wizytą i zaczęła szukać. Trochę to trwało, ale udało jej się znaleźć płytę! Za co jestem jej bardzo wdzięczna. Bez jej zapału i determinacji pewnie bym wciąż „szukała”. W tym samym czasie na profilu na Facebooku kilka osób zaczęło interpretować ten horoskop. Agnieszka napisała, że Merkury w IV domu może oznaczać, że płyta jest wciśnięta w jakiś album rodzinny ze zdjęciami czy pamiątki z przeszłości. Trafiła w dziesiątkę, bo płyta znalazła się... za moim rodzinnym zdjęciem ślubnym które stało na najwyższej półce szafki, w przeciwległym kącie pokoju od tego, w którym jej cały czas szukałam. Płyta leżała obok stosu anglojęzycznych gazet i magazynów, co też pokazuje realizację znaku Bliźniąt. Imum coeli zawsze wskazuje, gdzie dokładnie leży przedmiot. Zupełnie zignorowałam fakt, że Rak może symbolizować kuchnię, a właśnie przy ścianie salonu, która sąsiaduje z kuchnią, stała półka, na której płyta schowała się przed moimi oczami.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, horoskop horarny


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12