Astrolog Izabela Podlaska

Miesiąc ze Słońcem w Raku 2019

Data publikacji: 2019-06-24 12:55:00

Przed nami wyjątkowo ważne chwile tego roku. Pobyt Słońca w znaku Raka od 21 czerwca do 22 lipca 2019 roku przyniesie nam dwa zaćmienia w znakach kardynalnych, w tym jedno całkowite, oraz trudne układy planet na niebie. Słońce utworzy napięciowe i męczące opozycje z Saturnem i Plutonem, a Mars niespokojną i powodującą chaos kwadraturę z Uranem. Do tego Merkury wejdzie 8.07 w retrogradację, co może dodatkowo komplikować i opóźniać wiele spraw. Będziemy również pod wpływem koniunkcji Merkurego ze Słońcem w ostatnim stopniu znaku Raka, do której dojdzie 21.07, która wyznaczy nowe kierunki dla spraw czy pomysłów, które pojawiły się w naszym życiu w marcu.

Ostatni tydzień czerwca upłynie nam w miarę spokojnie, bo energii dodaje nam opozycja Wenus z Jowiszem, która utworzyła się na niebie w niedzielę 23.06. To dobry czas na zakupy, planowanie podróży, wypoczynek i barwne życie towarzyskie.

25.06 we wtorek Merkury znajdzie się w 29. stopniu znaku Raka, w którym 21.07 utworzy dolną koniunkcję ze Słońcem, która zapoczątkuje nowy cykl tej planety w relacji ze Słońcem. Sprawy, ludzie i pomysły, jakie pojawią się w tym tygodniu, rozwiną się lub będą mieć swoją kulminację na przełomie lipca i sierpnia.

27.06 w czwartek Merkury wejdzie do znaku Lwa i uruchomi naszą kreatywność, zdrową rywalizację i podniesie wydajność naszych działań przed wakacjami.

2.07 we wtorek Mars wejdzie do znaku Lwa, a na niebie utworzy się nów i całkowite zaćmienie Słońca w 11 st. Raka. To czas silnych emocji, nieraz i stresu związanego z rodzinnymi czy uczuciowymi sprawami, jak także moment podejmowania ważnych życiowych decyzji.

3.07 w środę Wenus znajdzie się w znaku Raka i zainspiruje nas do artystycznej aktywności, uruchomi naszą intuicję w sprawach miłosnych i finansowych.

Od poniedziałku 8.07 Merkury znajdzie się w retrogradacji (19.07 powróci ruchem wstecznym do znaku Raka).  Aż do 1.08 unikajmy kupowania sprzętu elektronicznego i wszelkiego rodzaju pojazdów. Warto natomiast wrócić do nieskończonych spraw, poprawiać błędy, dokształcać się i poszerzać swoje umiejętności.

Dni między 9 i 16.07 będą bardzo stresujące, a ludzie spięci i nerwowi, dlatego warto rozważnie działać i być cierpliwym, aby być skutecznym i minimalizować przykrości i ewentualne straty.

W poniedziałek i wtorek 8-9.07 opozycja Słońca z Saturnem i koniunkcja Merkurego z Marsem wprowadzą nerwową atmosferę. Trzeba będzie wrócić do spraw z drugiej połowy czerwca (kiedy Merkury utworzył koniunkcję z Marsem w znaku Raka po raz pierwszy w tym roku). Trzeba się przygotować na surową ocenę naszych działań, a nawet przeszkody, które staną na naszej drodze.

W środę i czwartek 10-11.07 kwadratura Marsa z Uranem wprowadzi chaos i zaskoczenie w nasze życie, co nie zawsze musi powodować negatywne skutki. Jeśli będziemy otwarci na zmiany, coś ciekawego i nowego może za

W sobotę i niedzielę 13-14.07 opozycja Słońca z Plutonem zmobilizuje nas do większego wysiłku i obudzi ambicje, może jednak również powodować napięcia w bliskich relacjach. Warto spożytkować energię na pożyteczną pracę.

W poniedziałek i wtorek 15-16.07 pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w 25 st. Koziorożca zmotywują nas do większej aktywności i pracy, ale postawią na naszej drodze ludzi, którzy będą od nas wymagać więcej niż zwykle. Warto być gotowym na dodatkowe zadania i większy wysiłek, a zyskamy kontrolę nad tym, co się będzie działo.

W niedzielę 21.07 na niebie utworzy się koniunkcja Merkurego w retrogradacji ze Słońcem w 29 st. znaku Raka. To czas na ważne przemyślenia, znaczące rozmowy, nowe wiadomości i podejmowanie decyzji, które wpłyną na to, co będziemy robić przez kolejne miesiące.

23.07 Słońce wejdzie do znaku Lwa i aura zdecydowanie się poprawi, pojawią nowe możliwości i sprawy zaczną nabierać rozmachu. Ale o tym napiszę za miesiąc.

Życzę udanego wakacyjnego wypoczynku i wielu nowych inspiracji w sezonie zaćmień!

Czerwiec, kalendarz arrasy Trivulzia, Mediolan

Alegoria czerwca i astrologicznego miesiąca spod znaku Raka, Arrasy Trivulzia, Mediolan.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Trivulzio


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12