Astrolog Izabela Podlaska

Kursy i warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii zima/wiosna 2020

Data publikacji: 2020-01-15 20:01:00

W tym tygodniu wracamy do nauki astrologii i zapraszamy na nasze kursy i warsztaty. W poniedziałek rozpoczął się internetowy kurs tarota dla początkujących, wczoraj ruszyła kolejna edycja internetowego kursu astrologii elekcyjnej, a dziś zaczynamy internetowy kurs astrologii prognostycznej. Jeśli ktoś chce dołączyć do któregoś kursu, to jeszcze do przyszłego tygodnia można się zdecydować.  Jutro rusza pierwszy warsztat z cyklu "Czwartki z astrologią" Zgłoszenia przyjmujemy na maila: iza.podlaska@gmail.com

Serdecznie zapraszam!

Warszawska Szkoła Astrologii
Plan kursów i warsztatów I – IV 2020
www.szkolaastrologii.pl

 

Zimą 2020 roku zapraszamy na

Internetowy kurs „Astrologia prognostyczna” I-IV 2020
Nauka prognozowania cykli życiowych, wyznaczania przełomowych momentów w życiu, sporządzania astrologicznej przepowiedni. Zajęcia dla osób po kusie astrologii dla początkujących.
Terminy: kurs trwa 12 tygodni, wykłady odbywają się w środy w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy w środę 15.01.2020 g. 20.00
Prowadzące: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel
Cena: 1200 zł
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Internetowy kurs „Astrologia elekcyjna” I-III 2020
Naucz się wyznaczać najlepsze daty na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, szczęśliwe momenty, dni, które pomogą ci osiągnąć sukces. Kurs dla zaawansowanych.
Terminy: kurs trwa 10 tygodni, wykłady odbywają się we wtorki w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy we wtorek 14.01.2020 g. 20:00
Prowadząca: Izabela Podlaska-Konkel
Cena: 600 zł
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Internetowy kurs „Tarot dla początkujących” I – IV 2020
Odkryj z nami tajniki kart tarota. Na kursie poznasz znaczenie wszystkich 78 kart oraz uczysz się w praktyce, jak interpretować karty i najbardziej znane oraz przydatne rozkłady.
Terminy: kurs trwa 12 tygodni, wykłady odbywają się w poniedziałki w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy w poniedziałek 13.01.2020 g. 20:00
Cena: 1400 zł
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle


PLAN WARSZTATÓW I-IV 2020

16.01.2020 g. 19.00-21.30
Planetarny życiorys czyli droga życia w horoskopie
Izabela Podlaska-Konkel
Horoskop urodzeniowy opisuje nasze cechy charakteru, zdolności, skłonności i talenty. Czy widać w nim też naszą drogę życia i to, jak będziemy się rozwijać od narodzin do starości? Spojrzymy na horoskop urodzeniowy jak na historię, którą planety opowiadają o nas. Poszukamy też planetarnych schematów i zachowań, które w ciągu życia powtarzamy. Niektóre są źródłem naszych największych sukcesów, a inne prowadzą nas do błędów i porażek. Na podstawie horoskopu urodzeniowego nauczymy się opowiadać Historię Swojego Życia. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

23.01.2020 g. 19.00-21.30
Najważniejsze tranzyty roku – jak je znaleźć i poprawnie zinterpretować?
Miłosława Krogulska
Tranzyty planet odpowiadają na pytanie, co aktualnie dzieje się w naszym życiu. Często jednak zdarza się, że odbieramy kilka ważnych tranzytów jednocześnie i trudno nam zdecydować, który z nich wywiera najważniejszy wpływ. Podczas zajęć poznamy metody, które pozwalają sprawnie ocenić, który tranzyt okaże się najważniejszy. Zastanowimy się też, jak wykorzystać siłę pozostałych tranzytów. Zajęcia dla zaawansowanych.

30.01.2020 g. 19.00-21.30
Trzeci dom: nauka, hobby, podróże i komunikacja
Izabela Podlaska-Konkel
Do czego nam potrzebny trzeci dom? Jak wykorzystać energię planet, które się w nim znajdują, i jego władcy? Zaniedbywany, bagatelizowany i często pomijany w interpretacji horoskopu, jeśli nic w nim nie siedzi, trzeci dom daje nam jednak wiele możliwości, a przede wszystkim inspiracji. Ludzie z silnym trzecim domem nigdy się nie nudzą i rzadko spędzają wieczory samotnie. Przyjrzymy się różnym znaczeniom trzeciego domu. Zajęcia dla początkujących.

6.02.2020 g. 19.00-21.30
Węzły księżycowe (Rahu i Ketu) w horoskopie urodzeniowym
Miłosława Krogulska
Pozycja węzłów księżycowych w horoskopie może być interpretowana w związku z karmą lub niezwykłymi wydarzeniami, jakie z ukrycia kierują naszym życiem. Podczas zajęć poznamy najważniejsze definicje wpływu węzłów, a także ich rolę w tranzytach i solariuszach. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

13.02.2020 g. 19.00-21.30
Astrologia partnerska: nietypowe relacje
Izabela Podlaska-Konkel
Każdy horoskop ma wyjątkową kombinację znaków, domów i planet. Tą wyjątkowość, a czasami niezwykłość, widać w różnych dziedzinach życia. Zobaczymy, co planety opisujące nasze życie partnerskie i uczuciowe, mówią o naszych związkach. Przyjrzymy się sygnifikatorom partnerstwa i nauczymy się rozróżniać, czego kto tak naprawdę potrzebuje, aby stworzyć szczęśliwy i satysfakcjonujący związek. Bo ile horoskopów, tyle przepisów na miłość i udane życie partnerskie. Zajęcia dla początkujących.

20.02.2020 g. 19.00-21.30
Piątym dom czyli sztuka kreatywnego życia
Miłosława Krogulska
Piątym dom w horoskopie ma bardzo szerokie spektrum znaczeń: od seksu i poczęcia dziecka, przez hazard, po sztukę i kreatywność. Ukrytym znaczeniem piątego domu jest chęć zwycięstwa i radość z tego, co udało się nam zrobić. Podczas zajęć przyjrzymy się także władcy piątego domu i planetom, jakie się w nim znalazły. Zastanowimy się, jak w praktycznym życiu najlepiej wykorzystać okazje, na jakie wskazuje, gdzie możemy wygrać lub zabłysnąć na tle otoczenia. Zajęcia dla początkujących.

27.02.2020 g. 19.00-21.30
Siła żywiołów w horoskopie
Izabela Podlaska-Konkel
Ogień, ziemia, woda i powietrze, czyli mieszanka żywiołów w horoskopie urodzeniowym, dają nam ogólne pojęcie o naszym temperamencie, usposobieniu i najważniejszych potrzebach. Przewaga jakiegoś żywiołu może jednak znacząco wpłynąć na wybór zawodu, a nawet filozofii życiowej. Brak żywiołu lub jego niedobór często powoduje, z kim się przyjaźnimy, pracujemy i tworzymy długoletnie związki. Będziemy analizować różnie horoskopy, aby przekonać się, jak ważny jest rozkład żywiołów i ich symbolika na każdym etapie interpretacji horoskopu, a nawet przy sporządzaniu długoterminowej prognozy. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

5.03.2020 g. 19.00-21.30
Najsłabsza planeta w horoskopie
Miłosława Krogulska
Podczas interpretacji horoskopu nie można pominąć najsłabszych planet (na wygnaniu, w upadku, bez władztwa nad domem czy w trudnych aspektach). Wskazują one na dziedziny życia, w których łatwo nam odpuścić i których nie chcemy rozwijać. Podczas zajęć zastanowimy się jak je znaleźć, jak zrozumieć ich unikalne przesłanie i jak je wzmocnić, abyśmy byli bardziej skuteczni i szczęśliwi. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

12.03.2020 g. 19.00-21.30
Saturn w Wodniku 2020/23
Izabela Podlaska-Konkel
W marcu 2020 Saturn wejdzie do znaku Wodnika, gdzie pozostanie do 2023 roku. Co nam przyniesie jego pobyt w znaku, którym włada, jak skorzystać z jego wpływu na nasz horoskop, czego unikać i jakie ważne życiowe decyzje podejmować podczas tego tranzytu? Omówimy wpływ Saturna w Wodniku na każdy znak zodiaku i prześledzimy najważniejsze aspekty i momenty wędrówki przez powietrzny znak stały. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

19.03.2020 g. 19.00-21.30
Punkt Fortuny i Punkt Ducha
Miłosława Krogulska
Te dwa punkty, wywodzące się z astrologii greckiej, są w ostatnich latach intensywnie badane przez astrologów. Podczas zajęć poznamy ich najważniejsze znaczenia, a także zapoznamy się z najnowszymi astrologicznymi publikacjami na ich temat. Nauczymy się je obliczać, a także interpretować w horoskopie. Zastanowimy się, jakie mogą mieć praktyczne znaczenie w życiu nowoczesnego człowieka. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

26.03.2020 g. 19.00-21.30
Koniunkcje czyli kreatywność
Izabela Podlaska-Konkel
Planety, które są w tym samym znak blisko siebie, tworzą aspekt koniunkcji. Często trudno ocenić, jak wpływają na siebie w tej relacji. Spraw się komplikuje, kiedy więcej niż dwie planety tworzą koniunkcję, bo ich działanie miesza się ze sobą. Niektóre planety dobrze się dogadują z zasady, inne nie, co może być przyczyną naszych sukcesów lub porażek. Poznamy różnie rodzaje koniunkcji i zasady ich interpretacji. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

2.04.2020 g. 19.00-21.30
Siła Wenus: droga do szczęścia i spełnienia
Miłosława Krogulska
Interpretacja Wenus w horoskopie urodzeniowym związana jest w pięknem, miłością, wygodą i szeroko pojętym szczęściem. Znak zodiaku i dom, w jakim się znajduje, pokazują indywidualne preferencje w życiowych wyborach. Aspekty, jakie tworzy Wenus z innymi planetami, mogą w tym pomagać lub przeszkadzać. Podczas zajęć zastanowimy się, które planety i jakie aspekty dobrze współpracują z Wenus, a które sprawiają, że trudniej nam dotrzeć do szczęścia. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

16.04.2020 g. 19.00-21.30
Byk i Skorpion czyli poszukiwacze skarbów
Izabela Podlaska-Konkel
Byk i Skorpion znajdują się naprzeciwko siebie w zodiaku. Na pierwszy rzut oka reprezentują przeciwne postawy życiowe. Byk skupia się na budowaniu materialnej stabilizacji i życiowych przyjemnościach. Skorpion dąży do stabilności emocjonalnej i poznania tego, co ukryte, niewidzialne i niematerialne. Czy coś jednak łączy te dwa stałe znaki, które reprezentują żywioły, które ze sobą współpracują? Poznamy tajemnice tej opozycji zodiakalnej i przyjrzymy się działaniu planet w tych znakach. Zajęcia dla początkujących.

23.04.2020 g. 19.00-21.30
Jaki wybrać zawód? Doradztwo zawodowe i astrologia.
Miłosława Krogulska
Doradztwo związane z karierą (wyborem odpowiedniego zawodu lub formy działalności) jest częścią pracy astrologa. Podczas zajęć poszukamy czynników, które odpowiadają za to, że dla jednych kariera jest celem życia, a dla innych nie. Zastanowimy się, jak interpretować horoskop zawodowy pod kątem działań zawodowych (czyli łączyć działanie domu II, VI, XI i VII). Przyjrzymy się też tranzytom, które sprzyjają wprowadzaniu zmian do naszej działalności i mogą stanowić zawodowy przełom. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

Informacje i zapisy: 0-600-218-488/588, iza.podlaska@gmail.com
Można się zapisać i zapłacić za na nagranie, które prześlemy po zakończeniu warsztatu.
Cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać bez zgody prowadzącego.
Zapisy:
1) Wyślij zgłoszenie na kurs na e-mail: iza.podlaska@gmail.com
2) Opłać warsztat (możliwa jest płatność przez Paypal, informacje na prv)
3) W dniu warsztatu dostaniesz e-maila z linkiem do strony, na której odbywać się będzie wykład na żywo.
Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem "warsztat... i data warsztatu" 40 zł na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
mBank nr konta: 39114020170000410205477296

Warsztaty tarota przez internet
Terminy: zimą w piątki, wiosną w poniedziałki raz w miesiącu g. 19.00-20.30, cena 30 zł
Prowadząca: Miłosława Krogulska
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com

Piątek, 24.01.2020 g. 19.00-20.30
Ten sam rozkład, różne talie
Podczas interpretacji Tarota odwołujemy się do tradycyjnych znaczeń kart, ale inwencja twórców poszczególnych talii też może skierować naszą uwagę na różne tropy interpretacyjne. Podczas zajęć przyjrzymy się, jak karty z różnych talii mogą opowiedzieć tą samą historię. Zastanowimy się w jakim zakresie wybór talii może wpłynąć na naszą interpretację.

Piątek, 28.02.2020 g. 19.00-20.30
Tarotowe zwyczaje i przesądy
Wielu tarocistów ma swoje tarotowe zwyczaje, które dotyczą przechowywania kart czy możliwości ich dotykania przez klienta, lub warunków wróżby. Niektóre z nich sprzyjają koncentracji i bywają pomocne w pracy, niektóre są jednak stają się ograniczającym przesądem. Podczas zajęć przyjrzymy się najpopularniejszym zwyczajom i przesądom, jakim hołdują polscy tarociści.

Piątek, 27.03.3020 g. 19.00-20.30
Określanie czasu w tarocie
Przewidywanie czasu, kiedy nastąpią konkretne wydarzenia, potrafi sprawiać problem nawet bardzo doświadczonym tarocistom. Wymaga intuicji, ale też znajomości różnych systemów tarota. Podczas zajęć spróbujemy wybrać najbardziej efektywne systemy pracy z kartami, które umożliwiają precyzyjniejsze określenie czasu.

Poniedziałek, 20.04.2020 g. 19.00-20.30
Kobiecość w tarocie
Podczas warsztatów przyjrzymy się kartom, na których widnieją kobiety. Co je łączy, co chcą nam przekazać, jakie typu charakteru i strategie działania przedstawiają. Weźmiemy pod uwagę wielkie i małe arkana.

Latem i jesienią 2020 roku zapraszamy na:

Internetowy kurs
„Astrologia horarna w praktyce” IV – VIII 2020

Internetowy kurs
„Astrologia dla początkujących” IX-XII 2020

Internetowy kurs
„Interpretacja solariuszy” IX-XI 2020

Serdecznie zapraszamy!
Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12