Astrolog Izabela Podlaska

Kate i William spodziewają się dziecka!

Data publikacji: 2012-12-03 23:10:00

Dziś po południu brytyjska rodzina królewska podała do wiadomości, że księżna Catherine jest w ciąży już prawie od trzech miesięcy. Od chwili, kiedy William i Kate wzięli ślub w kwietniu 2011 roku wciąż spekulowano, kiedy będą mieli dziecko. I wreszcie stało się. W horoskopie ich ślubu Księżyc znajduje w płodnym znaku Ryb, ale w próżnym kursie, dlatego pisałam w wielu gazetach i w internecie komentując ich ślub półtora roku temu, że para może mieć później dziecko niż wszyscy się spodziewają. I rzeczywiście, Kate jest wyjątkiem w rodzinie królewskiej, bo dotąd wszystkie kobiety zachodziły w ciążę krótko po ślubie, a żadna nie czekała na to dłużej niż rok. Na szczęście William i Kate w końcu się doczekali!

Horoskop ślubu Williama i Kate

Ślub Williama i Kate 29.04.2011 g. 11:20, Londyn, Wielka Brytania, klasyfikacja: A, źródło: relacje prasowe, archiwum autorki; progresje (środkowe koło) i tranzyty (zewnętrzne koło) na początek września 2012.


W horoskopie ślubu można zobaczyć, kiedy jest sprzyjający czas na dzieci dla pary i kiedy rodzina może się powiększyć. Świadczą o tym progresje Księżyca i Wenus do Jowisza oraz tranzyt Jowisza do Księżyca i Wenus w horoskopie ślubu. Dlatego jeśli para chce szybko mieć dziecko, tak ważne jest, aby Księżyc i Wenus (a przynajmniej jedno z nich) tworzyły aspekty aplikacyjne z Jowiszem w horoskopie ślubu.

William i Kate na ślubie

William i Kate na ślubie 29.04.2011 w Londynie, źródło: wikipedia.org

W horoskopie ślubu William i Kate Wenus jest słabo położona, bo w znaku Barana (wygnanie) i w opozycji do Saturna, który jest planetą, która opóźnia i komplikuje sprawy związane z poczęciem. Para z pewnością żyła pod presją przedłużenia rodu od dawna. Kiedy tranzytujący Saturn przesunął się w ostatnie stopnie znaku Wagi i przestał działać na planety znajdujące się w Baranie w horoskopie ślubu, Kate zaszła w ciążę (stało się to na początku września). W progresjach Księżyc wyszedł z próżnego kursu, wszedł do znaku Barana, uściślił koniunkcję z Wenus (płodność) i zmierza na koniunkcję z Merkurym (krewni, dzieci), a tranzytujący Jowisz zrobił sekstyl do Wenus i Merkurego horoskopu ślubu.

Horoskop księcia Williama
Książę William ur. 21.06.1982 g. 21:03, Londyn Wielka Brytania, klasyfikacja: AA, źródło: godzina z aktu urodzenia, www.astrodatabank.com, progresje (środkowe koło) i tranzyty (zewnętrzne koło) na początek września 2012.


Na horoskop Williama działa teraz Uran, który ustawił się w kwadraturze z Księżycem (rodzina, dzieci) oraz Jowisz, który zrobił trygon z Marsem. Progresywna Wenus minęła koniunkcję ze Słońcem, zrobiła trygon z Jowiszem i zmierza do koniunkcji z Księżycem Williama. To jedne  z najsilniejszych wskaźników powiększenia rodziny. Tranzytujący Jowisz zrobił też trygon do Wenus i Marsa w horoskopie Kate, tworząc tak zwany wielki trygon przechodni, co bardzo zwiększa szanse na zapłodnienie. I co najważniejsze, oboje na początku września byli już wolni od trudnego wpływu Saturna na swoje horoskopy, który od półtorej roku zalazł im za skórę i jest planetą, która w większości przypadków opóźnia zapłodnienie, jeśli działa na planety osobiste i osie partnerów.

 Horoskop Kate Middleton

Kate Middleton ur. 9.01.1982 r. godzina nieznana, Reading, Wielka Brytania, klasyfikacja: X, źródło: www.astrodatabank.com, progresje (środkowe koło) i tranzyty (zewnętrzne koło) na początek września 2012.


Gratuluję i trzymam kciuki za przyszłych rodziców, aby mogli cieszyć się ciążą i uciec od nadmiernego zainteresowania mediów!

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, horoskop ślubu, próżny kurs Księżyca, ciąża, William i Kate


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12