Astrolog Izabela Podlaska

DVD z wykładem "Pieniądze w tarocie" Izabeli Podlaskiej-Konkel

Data publikacji: 2012-12-17 17:16:00

Od kilku dni dostępna jest w sprzedaży pyta DVD z moim dwugodzinnym wykładem o pieniądzach w tarocie, który wygłosiłam na V Festiwalu Tarota 15.09.2012 w Warszawie. Podczas wykładu analizowane są główne karty, które wskazują na bogactwo, pieniądze i karierę, ze szczególnym uwzględnieniem Dworu Denarów oraz kart jednoznacznie wskazujących na pieniądze. Prezentowane są też trzy rozkłady wraz z przykładami interpretacji: „Mój stosunek do pieniędzy”, „Na czym zarobię?”, „Pożyczka”.

DVD z wykładem "Pieniądze w tarocie" izabeli Podlaskiej-Konkel

Płyta DVD z wykładem "Pieniądze w tarocie" Izabeli Podlaskiej-Konkel, do kupienia: www.sklepmagiczny.pl

Premiera DVD, czyli moment udostępnienia płyty do sprzedaży w sklepie internetowym, wybrałam tak, aby w horoskopie premiery silny był Merkury, czyli planeta odpowiedzialna za edukację, wykłady i handel. Jak to bywa w tego typu elekcjach, dopiero kiedy produkt jest gotowy i po wszystkich testach, można wyznaczać elekcję udostępnienia go do sprzedaży. Przeważnie jest to dzień lub dni tuż po zakończeniu prac. W przypadku tej płyty nie udało nam się wyrobić, żeby premiera była na Merkurym w Skorpionie. Merkury przeszedł już do Strzelca, gdzie jest na wygnaniu, ale wspiera go opozycja do Jowisza. Na premierę wybrałam moment dnia, kiedy Merkury był na descendencie, bo to go wzmacnia, a Jowisz w pierwszym domu, bo kątowe położenie też wzmacnia Jowisza, który jest w Bliźniętach na wygnaniu. Było już po nowiu i Księżyc zaczynał rosnąć. Zależało mi na tym, żeby na moment premiery nie był w Koziorożcu, bo to dla niego niekorzystne położenie. Władca pierwszego domu (sprzedający, produkt) robi aspekt aplikacyjny do władcy siódmego domu (klienci). Lubię takie aspekty w elekcjach! Już w dniu premiery płytę kupiło kilka osób, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Horoskop premiery płyty DVD "Pieniądze w tarocie" Izabeli Podlaksiej-Konkel

Premiera DVD "Pieniądze w tarocie" Izabeli Podlaskiej-Konkel
13.12.2012 g. 14:08, Warszawa, klasyfikacja: AA, archiwum autorki

Chwilę później miała miejsce premiera drugiego DVD z V Festiwalu Tarota, które zawiera wykład Miłosławy Krogulskiej o tarocie w kontekście relacji w pracy. Udało się zachować Jowisza w koniunkcji z ascendentem, choć już po stronie dwunastego domu, Neptun przeszedł do dziesiątego domu, co dodało elekcji mocy. Minus to kwadratura Saturna do osi mc-ic, ale czekanie na lepszą godzinę nie miało sensu. Nie było co marnować Jowisza na osi. Ta płyta też doczekała się w pierwszym dniu sprzedaży kilku zamówień.

Premiera DVD  "Tarot a relacje w pracy" Miłosławy Krogulskiej

 Premiera DVD "Tarot a relacje w pracy" Miłosławy Krogulskiej
13.12.2012 g. 14:43, Warszawa, klasyfikacja: AA, archiwum autorki

Płyta DVD z wykładem Miłosławy Krogulskiej "Tarot a relacje w pracy"

Płyta DVD z wykładem "Tarot a relacje w pracy" Miłosławy Krogulskiej,
do kupienia: www.sklepmagiczny.pl

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, dvd, tarot, Festiwal Tarota, kwartalnik Tarocista, Mii Krgulska


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12