Astrolog Izabela Podlaska

Prawdziwa miłość tylko spod Neptuna

Data publikacji: 2013-01-04 20:32:00

W sylwestra 2012 roku słynny wielbiciel kobiecych wdzięków i twórca erotycznego magazynu „Playboy” Hugh Hefner poślubił sześćdziesiąt lat od siebie młodszą Crystal Harris, króliczka Playboya, modelkę i piosenkarkę. Hefner deklaruje, że jest gotowy spędzić ze swoją wybranką resztę swoich lat. No cóż, nie jest to deklaracja na wyrost, zważywszy na to, że w kwietniu tego roku skończy osiemdziesiąt siedem lat. Przecież w tym wieku na ślubnym kobiercu staje się tylko z miłości. A jeśli wielka miłość, to zamieszana musi być w sprawę jedna z planet pokoleniowych: Uran, Pluton lub Neptun.

Hefner ma w horoskopie urodzeniowym Wenus i Księżyc w znaku romantycznych i zmiennych Ryb. Całe życie był kochliwy i nieustannie szukał towarzystwa pięknych pań, z wieloma nawet mieszkał w swojej słynnej rezydencji w Los Angeles. Mars z Jowiszem w piątym domu horoskopu, symbolizującym zabawę, kreatywność, seks i romanse, skutecznie broniły go przed towarzyską nudą. Jak na Amerykanina ma zdecydowanie małą statystykę małżeństw i rozwodów. Przed poniedziałkowym ślubem przysięgał miłość po grób tylko dwóm kobietom. Co go skłoniło, aby po raz trzeci wstąpić w oficjalny związek?

Horoskop Hugh Hefnera
Hugh Hefner ur. 9.04.1926 r. g. 16:20, CST (+6:00), Chicago, Illinois, USA,
klasyfikacja: AA, źródło: akt urodzenia, www.astro.com


Kiedy poznał Crystal podczas halloweenowego party w 2008 roku, tranzytujący Neptun robił koniunkcję z jego Jowiszem, sekstyl ze Słońcem oraz opozycję z urodzeniowym Neptunem, a tranzytujący Saturn tworzył opozycję z jego Księżycem. Progresywna Wenus robiła ścisłą kwadraturę do urodzeniowej. Postanowił ustatkować się (Saturn) i zdobyć na własność nową piękną kobietę (Neptun). Po dwóch latach oświadczył się. Jednak ślub planowany na czerwiec 2011 roku został odwołany, bo Crystal pięć dni przed ceremonią rozmyśliła się. Hugh mimo to dopiął swego. Kwadratura Słońca z Plutonem w jego horoskopie świadczy o nieustępliwości w realizacji planów.


Ślub Hugh Hefnera i Crystal Harris

Zdjęcie z ceremonii ślubnej Hugh Hefnera i Crystal Harris, 31.12.2012 r. Rezydencja Playboya,
źródło: konto Hugh Hefnera na Twitterze


Para się zeszła i w ostatni dzień 2012 roku oficjalnie zostali mężem i żoną. Progresywne Słońce zrobiło koniunkcję z urodzeniowym Plutonem Hefnera, co wskazuje na trudne wybory i determinację w realizacji życiowych celów. Neptun, który daje spełnienie fantazji i marzeń, tym razem działała koniunkcją na Wenus Hefnera. Z astrologicznego punktu widzenia potentat prasowy rzeczywiście może czuć się jak w niebie, bo Neptun w aspektach z Wenus daje zakochanie i wielką miłość. Na szczęście tranzyt będzie trwał aż do stycznia 2014 roku, można więc sądzić, że jego szczęście również jeszcze trochę potrwa. Na ceremonii w 2011 roku goście zamiast ryżem mieli obsypywać nowożeńców pastylkami Viagry. To genialny neptuniczny wynalazek, który pozwala mężczyznom uprawiać seks do dziewięćdziesiątki.


Horoskop Crystal Harris
Crystal Harris ur. 29.04.1986 r., godzina nieznana, Lake Havasu City, Arizona, USA,
klasyfikacja: X, źródło: imdb.com


Jaki horoskop może mieć młoda dwudziestosześcioletnia kobieta, która wychodzi za osiemdziesięciosześciolatka? Na pewno silny żywioł ziemi, bo na taki krok zdecydować się można nie tylko pod wpływem romantycznych uniesień serca, lecz raczej kierując się zdrowym rozsądkiem i konkretnymi korzyściami. I nie piszę tego złośliwie. Opieka nad starszym człowiekiem, nawet takim, którego stać na pielęgniarki i służbę, to duża odpowiedzialność. Crystal Harris ma silny żywioł ziemi w horoskopie, bo jest słonecznym Bykiem, a w znaku Koziorożca ma Księżyc, Marsa i Neptuna. Takie położenie planet skłania do tworzenia związków z partnerami dojrzałymi lub dużo starszymi. Wskazuje też długą drogę do dojrzałości emocjonalnej. Wenus w znaku Bliźniąt wskazuje, że Crystal dobrze się odnalazła w imprezowej rezydencji Playboya i konkurentki w haremie Hefnera wcale jej nie przeszkadzały. Wenus jest w opozycji z Saturnem, co też cechuje osoby, które tworzą związki z osobami starszymi od siebie.

Kiedy Crystal poznała Hefnera, jej kariera właśnie się rozkręcała. Tranzytujący Jowisz robił koniunkcję z jej Marsem (mężczyźni) i Księżycem (uczucia) oraz trygon ze Słońcem (nowe możliwości osobiste i zawodowe). Jej progresywne Słońce właśnie weszło do znaku Bliźniąt, a Wenus do znaku Raka. To zawsze duża zmiana w uczuciach i modelu partnerstwa. Dla Crystal oznaczało to zamieszkanie w rezydencji Playboya w Los Angeles i zostanie króliczkiem numer jeden. W momencie ślubu progresywne Słońce rozluźniało koniunkcję z urodzeniową Wenus (nowy początek, okazja życia), a tranzytujący Saturn zrobił opozycję do jej Słońca (długoterminowe zobowiązania). A tranzytujący Neptun robił kwadraturę do jej urodzeniowej Wenus. Dzięki temu Crystal wreszcie uwierzyła, że Hefner jest księciem z bajki. I pewnie wynegocjowała lepsze warunki intercyzy, niż przy poprzednim podejściu.

Dlaczego za pierwszym razem im nie wyszło? W czerwcu 2011 roku oboje mieli trudne aspekty Saturna do swoich horoskopów: Hefner miał aplikacyjną opozycję Saturna do urodzeniowego Słońca, Crystal kwadraturę do Marsa i Księżyca. Saturn w tranzycie daje poczucie samotności bez względu na to, co się dzieje i niechęć do brania na siebie dodatkowych obowiązków. Hefner dodatkowo miał koniunkcję tranzytującego Urana (nagła zmiana) do urodzeniowego Merkurego (umowy).


Horoskop ślubu Hugh Hefnera i Crystal Harris

Ślub Hugh Hefnera i Crystal Harris 31.12.2012 r. Los Angeles, USA, godzina nieznana (między 17:47 i 23:17),
horoskop postawiony na godzinę 19:00; klasyfikacja: AX, źródło: twitter.com/CrystalHarris, archiwum autorki


Nie jest znana dokładna godzina ceremonii ślubnej. Z twittów Państwa Młodych można wnioskować, że było to między 17:47 i 23:17. Mam nadzieję, że wkrótce przestanie być to tajemnicą. Wenus w znaku Strzelca w trygonie do Wenus wskazują, że małżeństwo obu stronom przyniesie dużo korzyści i szczęścia. Merkury w znaku Koziorożca oznacza, że obie strony poważnie potraktowały ceremonię. Ślub był bardzo kameralny, bo poprzedni, do którego nie doszło, doprowadził do medialnej wpadki. Zdjęcie uciekającej Panny Młodej ukazało się na okładce bieżącego „Playboya” z podpisem „Pani Hefner”. Tranzytujący Neptun lubi płatać psikusy. Tak czy inaczej, niech żyje Para Młoda!

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, data ślubu, elekcja ślubu, horoskop ślubu, Saturn, Neptun, Hugh Hefner, progresje sekundarne


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12