Astrolog Izabela Podlaska

Szczęściarz z Księżycem i Jowiszem na medium coeli

Data publikacji: 2013-01-25 21:53:00

W tym tygodniu kolumbijska piosenkarka Shakira urodziła synka. O malcu usłyszał cały świat. Wiadomość o jego pojawieniu się na świecie znalazła się w głównych serwisach informacyjnych w wielu krajach. W Polsce też. Chłopiec przyszedł na świat, kiedy na niebie znajdowały się bardzo ciekawe układy planet. Rozgłos i szybkie przebicie się daje zawsze planeta na medium coeli, czyli w najwyższym punkcie nieba. Malec w tym miejscu horoskopu ma Księżyc i Jowisza, dwa obiekty, które przynoszą przychylność ludzi i szybką popularność. Nie zdziwię się, że Milan, bo takie nadali mu imię rodzice, zostanie maskotką nie tylko rodziny, ale i drużyny piłkarskiej, w której gra jego tata.


Horoskop Milana Pique

Milan Piqué ur. 22.01.2013 g. 21:36, Barcelona, Hiszpania, klasyfikacja: A,
źródło: informacja na stronie matki www.shakira.com, archiwum autorki


Na przykładzie horoskopu Milana ciekawie można prześledzić zjawisko dziedziczenia planetarnego. Pewne cechy, talenty czy umiejętności, które mamy po rodzicach, pokazują podobne aspekty, położenie planet, domy czy osie horoskopu. Shakira i jej partner Gerard Piqué mają Słońce w znaku Wodnika, tak samo jak ich synek. Często się tak zdarza w horoskopach członków rodzin, choć nieraz jest to dziedziczenie znaku Słońca w ramach jednego żywiołu. Nieraz dziecko dziedziczy osie horoskopu jednego z rodziców. W tym przypadku nie znamy godziny urodzenia ojca, trudno więc stwierdzić, czy nie ma tu podobieństwa osi.


 Horoskop Shakiry

Shakira ur. 2.02.1977, g. 10:08, Barranquilo, Kolumbia, klsyfikacja: C,
źródło: godzina z nieznanego źródła, www.astro.com


Dzieci dziedziczą również aspekty planet. Milan po rodzicach ma aspekt Słońca z Saturnem. U Shakiry jest to opozycja, u Gerarda sekstyl, w horoskopie Milana kwadratura. Jego rodzice musieli ciężką pracą (Saturn) osiągnąć sukces. Milan może się buntować przeciwko karierze i wymaganiom, które będą mu stawiać rodzice, ale to dopiero będą problemy wieku dorastania. Po mamie malec odziedziczył aspekt między Księżycem i Marsem. Ona ma opozycję, co daje jej upodobanie do tańca i śpiewu, u malca jest to trygon, co może zaowocować zdolnościami muzycznymi i dużą sprawnością ruchową. Po ojcu Milan odziedziczył aspekt Wenus z Saturnem, tata ma koniunkcję, synek sekstyl, co świadczy o poważnym podejściu do związków, umów, pieniędzy i kobiet. Po tacie ma też aspekt między Saturnem i Merkurym (tata ma sekstyl, Milan kwadraturę). To aspekt zawodowej dyscypliny i zdolności matematycznych.


Horoskop Gerada Pique

Gerard Piqué ur. 2.02.1987 r. godzina nieznana, klasyfikacja: XX, źródło: wikipedia.com, archiwum autorki


Malec ma też piękny trygon Jowisza z Merkurym i Słońcem. Jego mama ma kwadraturę między Słońcem i Jowiszem. To pokazuje, że malec będzie miał w życiu szczęście i o wiele łatwiej przyjdzie mu realizować życiowe cele (trygon) niż mamie (kwadratura). To aspekt szczęścia i dostatku. Synkowi Shakiry na pewno niczego w życiu nie zabraknie.


Silne obsadzenie planetami znaków powietrznych: Bliźniąt i Wodnika wskazuje, że Milan będzie dużo podróżował, łatwo się uczył języków oraz miał zdolności do zawodów związanych z handlem i komunikacją. Słońce i Merkury w piątym domu oraz Księżyc na medium coeli mogą wskazywać na zdolności artystyczne i muzyczne, choć raczej jako reżyser, kompozytor, producent lub menadżer, niż aktor, piosenkarz czy tancerz, bo kwadratura Słońca i Merkurego z Saturnem daje duży krytycyzm wobec swoich umiejętności. Jako silny Wodnik na pewno będzie szedł w życiu swoją drogą i nie będzie podporządkowywał się autorytetom. Na szczęście rodzice, też spod znaku Wodnika, doskonale będą to rozumieć.


Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Jowisz, horoskop dziecka, Shakira, ciąża, Księżyc, astrologia partnerska


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12