Astrolog Izabela Podlaska

Dreamliner uziemiony przez Saturna i Neptuna

Data publikacji: 2013-01-30 23:49:00

Samolot marzeń czyli Dreamliner miał być maszyną nowej generacji i przynieść korporacji Boeing wielki komercyjny sukces. Pierwszy lot odbył się 15 grudnia 2009 roku, kiedy wschodził znak nowoczesnego oraz innowacyjnego Wodnika, a w znaku Strzelca symbolizującego dalekie podróże był nów w koniunkcji z Wenus, w trygonie do Marsa i w sekstylu do Jowisza z Neptunem. Te korzystne układy planet sprawiły, że samolot stał się w mig najszybciej sprzedającym się modelem tej klasy w historii lotnictwa. Firma otrzymała bardzo dużo zamówień, bo aż na 840 maszyn od firm z 55 krajów, jednak kilka razy przekładała terminy dostaw. Dopiero we wrześniu 2011 dostarczono pierwszy samolot do klienta.

Pierwszy Boeing 787 (JA801A) Dreamliner

Boeing787-8(JA801A) Dreamliner japońskich linni lotniczych All Nippon Airways,
Okayama Airport, źródło: www.wikipedia.com

Horoskop Dreamlinera

Boeing 787 Dreamliner, pierwszy lot 15.12.2009 g.10:28 Everett, Waszyngton, USA,
klasyfikacja: A, źródło: relacje w prasie, archiwum autorki

Atutem Dreamlinera miała być przede wszystkim oszczędność. Samolot dzięki temu, że jest zbudowany prawie w całości z tworzyw sztucznych, spala o wiele mniej paliwa. Jednak konstrukcja budzi wiele kontrowersji i od początku uruchomienia sprzedaży nie brakowało głosów krytyki ze strony ekspertów, że samolot może nie być szczelny. W horoskopie Merkury, który symbolizuje samolot jako taki, sprzedaż oraz mechanizmy umożliwiające latanie, jest w znaku Koziorożca w kwadraturze z przynoszącym opóźnienia Saturnem. Ta konfiguracja wskazuje, że problemy techniczne i usterki mogą być stałą bolączką właścicieli tego typu samolotów.

Tranzyty na horoskop Dreamlinera na 16.01.2013

Tranzyty na horoskop Dreamlinera na 16.01.2013 r.


Opóźnienia w realizacji zamówień powodował Saturn, który w 2011 roku uściślał kwadraturę z Merkurym samolotu. Do tego doszedł wpływ Neptuna, który zaczął tworzyć kwadraturę do osi medium coeli – imum coeli odpowiadającą za wizerunek i sukces modelu. Samoloty podczas lotów komercyjnych cierpiały na usterki techniczne związane z instalacją elektryczną i paliwową, miało miejsce pęknięcie szyby, wyciek paliwa i pożar akumulatorów litowo-jonowych. Polskie Linie Lotnicze LOT też miały problemy z użytkowaniem Dreamlinerów. 16 stycznia 2013, kiedy tranzytujący Mars tworzył kwadraturę do stellum planet w Strzelcu i opozycję do Marsa, japońskie linie lotnicze ANA i JAL zadecydowały, ze względu na serię usterek, o wstrzymaniu lotów wszystkich posiadanych Dreamlinerów. Mars zawsze przyspiesza radykalne rozwiązania i zaostrza konflikty. Tego samego dnia amerykański Federalny Urząd ds. Lotnictwa oraz jego europejski odpowiednik Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego ogłosiły, że samoloty typu Boeing 787 są niezdolne do lotu i konieczna jest ich gruntowna inspekcja i ponowne testy. Te poważne problemy zaczęły się jesienią 2012 roku, kiedy Saturn wkroczył do znaku Skorpiona i zaczął tworzyć kwadraturę z osią ascendent – descendent. Teraz zaczął tworzyć kwadraturę z Marsem w horoskopie samolotu. Neptun w połowie stycznia tego roku tworzył ostatnią ścisłą kwadraturę do osi medium coeli – imum coeli, co wskazuje na niesławę, trudności w opanowaniu usterek i nieudane próby likwidacji problemów. Kiedy skończy się zła passa Dreamlinera? W kwietniu i maju tranzytujący Jowisz da szansę na przełamanie impasu.

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska, Jowisz, Wodnik, Neptun, Merkury, horoskop samolotu


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12