Astrolog Izabela Podlaska

Mały Książę z Księżycem w Lwie

Data publikacji: 2018-04-24 12:29:00

Wczoraj brytyjska rodzina królewska świętowała. O godzinie 11.01 na świat przyszedł drugi syn i trzecie dziecko Kate i Williama. Jego horoskop robi wrażenie, bo mimo że najmłodszy z rodzeństwa, to on będzie wiódł prym i przejmował stery w rodzinie. Jest piąty w kolejce do tronu, ale w jego zachowaniu będzie przebijać naturalna władczość i królewska postawa. A wszystko to za sprawą silnie postawionego Słońca i dziesiątym domu oraz Księżyca w Lwie w pierwszym domu.

William i Kate z synem
William i Kate z trzeciem dzieckiem, synkiem urodzonym 23.04.2018

Chłopiec urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Wenus i Jowisz, planety szczęścia i powodzenia, są w jego horoskopie połączone i bardzo korzystnie położone, co wskazuje na szczęście do ludzi, dobrą rękę do pieniędzy i upodobanie do luksusu, którym się będzie otaczał. Słońce w Byku da mu dobrą rękę do interesów, pogodny charakter i konsekwencję i upór już od małego. Księżyc w Lwie mówi, że chłopiec będzie miał wybuchowy i niezależny charakter i na co dzień może sprawiać wiele kłopotów rodzicom i nianiom. Trudno będzie opanować jego ruchliwość i chęć zabawy. Będzie też bardzo żywotnym dzieckiem, Kate i William nie mogą więc liczyć, że będzie spał cały dzień, bo od pierwszych tygodni będzie ciekawy świata i ludzi. Planety Mars i Pluton są blisko siebie, dlatego chłopiec będzie miał dużo siły fizycznej, upodobanie do sportu i ambicje, które mogą przerosnąć oczekiwania królewskiej rodziny. Nie będzie się lubił uczyć, horoskop wskazuje, że woleć będzie poznawać w praktyce różne zagadnienia. Trzeba go więc będzie pilnować i zadbać o jego edukację.

Trzecie dziecko Kate i Williama horoskop
Trzecie dziecko i drugi syn Kate i Williama ur. 23.04.2018 g. 11.01, Londyn, Wielka Brytania, klasyfikacja: A, źródło: relacja na żywo w mediach, ogłoszenie o narodzinach dziecka wraz z godziną podano tuż po 14.00 na kartce wystawionej przed Pałacem Buckingham oraz na twitterze Kensington Palace "Her Royal Highness The Duchess of Cambridge was safely delivered of a son at 1101hrs. The baby weighs 8lbs 7oz."

Silny Mars w jego horoskopie podpowiada, że kariera wojskowa, jaką tradycyjnie wybierają mężczyźni z królewskiej rodziny brytyjskiej, bardzo mu będzie odpowiadać i świetnie się sprawdzi w roli żołnierza i dowódcy. Jednak w młodzieńczym wieku może to powodować wiele konfliktów z autorytetami, a także wybryki i popisy, które trochę popsują mu opinię. Może być też w przyszłości krytykowany za skłonność do luksusu i przepychu, bo w przeciwieństwie do swojego starszego brata, będzie lubił wydawać pieniądze i żyć na pokaz.

Wenus w znaku Byka oznacza, że będzie miał wyjątkowe powodzenie u kobiet, nie tylko z powodu urody, której natura mu na pewno nie poskąpi, ale z uwagi na silny męskie charakter i szarmanckość. Horoskop wskazuje, że będzie on ulubieńcem swojej prababci królowej Elżbiety II, ponieważ ona również ma Słońce i Księżyc w tych znakach. Będą więc rozumieli się bez słów. Chłopiec może też odziedziczyć zainteresowania po swoim dziadku Karolu, bo tak jak on będzie miał smykałkę do interesów, zarządzania ziemią i zajmowania się ekologicznymi uprawami.

Horoskop porównawczy Kate i drugiego syna
Horoskop porównawczy matki Kate i syna (na zewnątrz), Catherine Elizabeth Middleton ur. 9.01.1982 g.19.00, Berkshire, Anglia, klasyfikacja: A/B, źródło: godzina od przyjaciela księżnej, podana przez astrolog Natalie Delahaye w jej artykule w "The Astrological Journal" September/October 2017 Volume 59 No.5, s. 11.

Horoskop porównawczy Williama i drugiego syna

Horoskop porównawczy ojca Williama i syna (na zewnątrz), William Arthur Philip Louis Windsor-Mountbatten ur. 21.06.1982 g. 21.00, Lpndyn, Wielka Brytania, klasyfikacja: A, źródło: relacje medialne na żywo, ogłoszenie o narodzinach i godzinie podano tego samego dnia na kartce wystawionej przed Pałacem Buckingham, astro.com

Chłopiec odziedziczył po ojcu Wenus w znaku Byka i silne obsadzenie znaku Raka, a po matce silne obsadzenie znaku Raka (ma ascendent na jej Słońcu) i Lwa (ma Księżyc blisko jej ascendentu). Urodził się w dniu, kiedy Kate miała koniunkcję Marsa z urodzeniowym Słońcem i opozycję do Księżyca. To wskazuje, że dziecko nie da jej się wyspać i będzie wymagać dużo uwagi i energii.

Rodzina Kate i Williama się powiększyła o trzecie dziecko, ale moim zdaniem to jeszcze nie koniec. Oboje mają silny znak Raka w horoskopie, a Kate ascendent w znaku Lwa, co wskazuje, że duża rodzina to dla nich priorytet.

Przeczytaj również:
Horoskop małego księcia - o horoskopie księcia Jerzego, pierwszego syna Kate i Williama

Tagi: astrologia, horoskop, Izabela Podlaska


Kwartalnik Tarocista nr 20 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13 Kwartalnik Tarocista nr 19 Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12